هم‌اکنون بازی Into the Breach برای نینتندو سوییچ در دسترس است

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

به تازگی بازی مستقل و موفق Into the Breach برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده و علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت آن اقدام کنند.

عناوین مستقل و کوچک زیادی هستند که برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه می‌شوند که در برخی از مواقع، تعداد زیادی از این بازی‌ها به موفقیت‌های خوبی دست پیدا می‌کنند. بازی Into the Breach، یک بازی مستقل است که توسط استودیو بازی‌سازی سابست گیمز (Subset Games) ساخته شده است. نکته قابل توجه این است که استودیو مذکور، فقط دو نفر عضو دارد و همین دو نفر در حال ساخت بازی‌های خود هستند. اولین بازی ساخته شده توسط آن‌ها بازی FTL: Faster Than Light بوده که توانست تا حدودی به یک موفقیت نسبی دست پیدا کند. اما آخرین ساخته آن‌ها، عنوان Into the Breach است که چند ماه پیش برای پلتفر‌ های مک، لینوکس و رایانه‌های شخصی منتشر شد و توانست نمرات بسیار خوبی به دست آورد و به یک بازی مستقل موفق تبدیل شود. در جریان گیم‌پلی این بازی، می‌توانید در یک گروه مقاومت قرار بگیرید و از طریق تجهیزات، قابلیت‌ها و ویژگی‌های موجود در بازی، به جنگ با موجودات فضایی بروید. در برخی از مواقع، گیم‌پلی بازی لحظلات سخت و طاقت‌فرسایی را برای کاربران ایجاد می‌کند که توانایی بازیکنان و البته صبر آن‌ها را به چالش می‌کشد. در این بازی، می‌بایست به خوبی از تاکتیت‌های استراتژیک خود استفاده کرده و به جنگ با موجودات بیگانه بروید. مراحل متنوع و متفاوت زیادی در بازی وجود خواهد داشت که می‌تواند تا ساعات زیادی شما را سرگرم کند.

کنسول نینتندو سوییچ، اولین کنسولی است که بازی Into the Breach برای آن عرضه می‌شود و به نظر می‌رسد تا چند وقت آینده، شاهد موفقیت دوباره این بازی باشیم. البته باید منتظر بود و دید که این نسخه از بازی تا چه مقدار فروش خواهد داشت. بازی Into the Breach، در حال حاضر به طور رسمی در دسترس تمامی کاربران قرار دارد و می‌توانید با مراجعه به فروشگاه مخصوص کنسول مذکور، برای خریداری این عنوان اقدام کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید