تاریخ عرضه بازی TowerFall برای نینتندو سوییچ اعلام شد

۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰

به تازگی تاریخ عرضه یکی دیگر از بازی‌های کنسول نینتندو سوییچ مشخص شده است و این بار ما با بازی TowerFall رو به رو خواهیم بود.

اگر قصد دارید تا به همراه دوستان خود در کنسول نینتندو سوییچ یک بازی مهیج، شاداب و هیجان‌انگیز را تجربه کنید، ما به شما بازی TowerFall را پیشنهاد می‌دهیم. چندی پیش تاریخ انتشار این بازی توسط سازندگان آن مشخص شده و در ماه بعدی، بازی TowerFall به دست کاربران خواهد رسید. تا قبل از این، دو بسته الحاقی پولی Ascension و Dark World برای بازی منتشر شده بود که به صورت جداگانه در دسترس کاربران قرار داشت. اما نسخه نینتندو سوییچ این بازی، هردو بسته الحاقی را شامل می‌شود و یک نسخه کامل به دست کاربران خواهد رسید. همچنین از دیگر اضافات این نسخه، می‌توان به حضور دو شخصیت از بازی Celeste اشاره کرد.

بدون تردید مهم‌ترین قابلیت و ویژگی اساسی بازی TowerFall، ارائه بخش چندنفره این بازی به کاربران است که می‌تواند مدت‌ها آن‌ها را سرگرم کند. بازیکنان قادر خواهند بود تا در بخش همکاری چندنفره این بازی یا به اصطلاح Co-op، یک حالت چهارنفره را تجربه کنند و مراحل متفاوت بازی را پشت سر بگذارند. همچنین اگر قصد دارید تا به جای دشمنان عادی بازی به جنگ با دیگر کاربران آنلاین بروید، می‌توانید به بخش رقابتی شش نفره بازی رجوع کرده تا با دیگر بازیکنان به تجربه بازی بپردازید.

بخش مراحل بازی از تنوع بسیار زیادی برخوردار خواهند بود به طوری که بیش از ۴۰۰ مرحله مهیج برای بازی در دسترس کاربران بازی TowerFall قرار می‌گیرد. همچنین به لطف وجود یک سیستم شخصی‌سازی پرجزئیات، می‌توانید مراحل مدنظر خود را با قابلیت‌های جدید طراحی کرده و در آن با دیگر کاربران بازی کنید و در واقع آن‌ها را به مرحله جدید خود دعوت کنید.

بازی TowerFall در تاریخ پنجشنبه ۵ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۲۷ سپتامبر ۲۰۱۸) برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید