بازی‌های Bastion و Transistor برای نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

به تازگی اعلام شده که بازیهای پرطرفدار و موفق Transistor و Bastion برای نینتندو سوییچ عرضه خواهند شد و تاریخ انتشار آنها نیز، مشخص شده است.

بدون شک شما هم با عناوین Bastion و Transistor آشنا هستید. دو بازی از استودیو بازیسازی سوپرجاینت گیمز (Super Giant Games) که در زمان عرضه خود، توانستند نمرات بسیار خوبی به دست آورند و نظر کاربران و بازیکنان را به سوی خود جذب کنند. همچنین تا الان که بازیهای زیادی در سبک این دو عنوان عرضه شدهاند، هنوز هم Transistor و Bastion به عنوان بازیهای موفق شناخته میشوند. هردو بازی، در سبک بازیهای ایزومتریک هستند. کاربران در جریان این عنوان Bastion، در نقش شخصیت The Kid قرار میگیرند و یک بازی نقشآفرینی جذاب و احساسی را تجربه خواهند کرد. دنیای بازی از لحظلات عاطفی و مفهومی زیادی برخوردار است و می‌تواند ساعت‌ها کاربران را درگیر خود کند. همچنین آیتم‌ها و قابلیت‌های مهیج زیادی در بازی وجود خواهد داشت.

از سویی دیگر، بازی Transistor را خواهیم داشت که یک بازی نقش‌آفرینی اکشن خواهد بود. از ویژگی‌های اساسی این بازی، می‌توان به داستانی عمیق، صداگذاری دقیق و گیم‌پلی فوق‌العاده اشاره کرد که در نهایت یک نتیجه مناسب را به کاربران ارائه می‌دهند.

حال به تازگی یک خبر خوشحال کننده برای کاربران و دارندگان کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است. در جریان این خبر، اعلام شده که دو بازی مذکور برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و در حال حال حاضر تاریخ انتشار آن‌ها نیز مشخص است. در ابتدا بازی Bastion، در تاریخ ۲۲ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ (۱۳ سپتامبر سال ۲۰۱۸) به دست کاربران کنسول نینتندو سوییچ خواهد رسید. در آن سو، بازی Transistor در تاریخ ۱۰ آبان ماه سال ۱۳۹۷ (۱ نوامبر سال ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد.

بدون شک انتشار این دو بازی برای کنسول مذکور، یک فرصت واقعا فوق‌العاده خواهد بود تا کاربران نینتندو سوییچ بتوانند از دو عنوان موفق بره‌مند شوند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید