بازی Damnview: Built from Nothing معرفی شد

۱۰ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۰

به تازگی بازی جدیدی با نام Damnview: Built from Nothing معرفی شده که کاربران را در یک جامعه تاریک قرار می‌دهد.

چندی پیش عنوان جدید Damnview: Built from Nothing معرفی شد و استودیو بازی‌سازی Brainwash Gang و شرکت Sindiecate Arts وظیفه ساخت و انتشار آن را بر عهده دارند. در بازی Damnview: Built from Nothing، شما در ابتدای کار شخصیت مدنظر خود را با جزئیات بالا طراحی خواهید کرد و به دنیای بازی ورود می‌کنید. شخصیت‌های مختلفی در جامعه و شهر بازی حضور دارند که هریک از خصوصیات مخصوص خود برخودار هستند و می‌توانند اطلاعات مختلفی را در مورد داستان بازی در اختیار شما قرار دهند. با مشاهده اولین تصاویر بازی و دقت به شخصیت‌های آن که اکثرا شخصیت حیوان مانند یا کارتونی هستند، اولین برداشت ما این است که بازی تا آن حد جدی نبوده و کودکان هم می‌توانند آن را تجربه کنند. اما در قسمت بعدی، با مشاهده جزئیات اتفاقات درحال وقوع در بازی و تاریک بودن دنیا و جامعه حاضر در آن، درجه سنی بازی را بالا برده و Damnview: Built from Nothing به یک اثر بزرگ‌سالانه تبدیل می‌شود.

تیم سازنده بازی در رابطه با مهم‌ترین ویژگی این عنوان افزودند:

بازی Damnview: Built from Nothing کاربران را به فرهنگ تاریک غرب و جامعه متفاوت آن‌ها خواهد برد که هریک نوعی از سبک زندگی را به تصویر می‌کشند.

شغل‌ها و کارهای مختلفی در طول گیم‌پلی بازی وجود خواهد داشت که می‌توانید به تجربه آن‌ها بپردازید. از حضور در دسته خلافکارهای شهر گرفته تا استخدام شدن در شرکت تاکسی‌رانی و حتی شستشو لباس برای مردم! با انجام این نوع فعالیت‌ها می‌توانید سبک زندگی خود را تشکیل داده و در جامعه تاریک به بازی ادامه دهید.

هنوز به طور دقیق مشخص نیست که این بازی در چه روزی به دست کاربران خواهد رسید اما با توجه به اطلاعات اولیه موجود از این عنوان، بازی Damnview: Built from Nothing در سال ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ، رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

در نهایت برای آشنایی بیشتر با بازی Damnview: Built from Nothing، تعدادی تصاویر جدید هم منتشر شده که می‌توانید تماشا کنید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید