همکاری سازنده Ghost of Tsushima با سامورایی‌های واقعی

۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۰

بازی Ghost of Tsushima، محصول جدید استودیوی بازی‌سازی ساکر پانچ گیمز (Sucker Punch Games) در دوره تاریخی شاخص ژاپن جریان داشته و به سامورایی‌ها و فرهنگ خاص آن‌ها اختصاص دارد که از این لحاظ حائز اهمیت بسیاری است.

به نظر می‌رسد که این استودیو به سختی در حال تلاش برای به تصویر کشیدن هر چه واقعی‌تر این دوره تاریخی‌ست و روز گذشته با دو چهره شاخص دیدار داشته است.

در حقیقت، حساب رسمی استودیوی ساکر پانچ در شبکه اجتماعی توییتر با انتشار سلسله توییت‌هایی از ملاقات با دو استاد شاخص هنرهای رزمی خبر داد. توییت‌های مورد بحث به شرح زیر است:

باعث افتخار ماست که هفته گذشته با دو سامورایی ژاپنی اصیل دیدار داشتیم.

ـــ ساکر پانچ (@SuckerPunchProd) 30 آگوست ۲۰۱۸

کار با افرادی نظیر ماساکومو کووامی و ریوستسو ایده از سرگرم‌کننده‌ترین و سخت‌ترین‌ قسمت‌های شغل ماست.

ـــ ساکر پانچ (@SuckerPunchProd) 30 آگوست ۲۰۱۸

دو فرد نشان داده شده در تصاویر، ماساکومو کووامی (Masakumo Kuwami) استاد اعظم مدرسه تنشینریو هیوهو (Tenshinryu Hyohou) و ریوستسو ایده (Ryusetsu Ide) دستیار مربی هستند.

تنشینریو هیوهو یک مدرسه آموزش هنرهای رزمی است که در توکیو واقع شده و در دوره Kan’ei (اوایل قرن ۱۷) توسط یاهی توکیزاوا (Yahei Tokizawa) زیر نظر Tokugawa Shogunate تاسیس شده است. این مدرسه تکنیک‌های کامیزومی نوبوتسونا (Kamiizumi Nobutsuna) را آموزش می‌دهد که با تکنیک‌های سامورایی معروف، مونِنوری یاگیو (Munenori Yagyu) ادغام شده است.

این مدرسه در حال حاضر به آموزش کنجوتسو (هنر سنتی شمشیر)، باتوجوتسو (هنر طراحی شمشیر) و استفاده از سلاح‌های خاصی نظیر یاری و کوساریگاما می‌پردازد. می‌توانید از انتهای همین خبر، گوشه‌ای از مهارت‌های کووامی را ببینید.

همچنین دیدگاهی در صفحه رسمی مدرسه مذکور منتشر شده که به شرح زیر است:

ما برای [کمک به ساخت] بازی Ghost of Tsushima دعوت شده‌ایم.

این نقطه تلاقی هیجان‌انگیزی از بازی‌های جدید با تکنیک‌های سنتی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی Ghost of Tsushima، می‌توانید تریلر منتشر شده از گیم‌پلی آن در جریان رویداد E3 2018 را مشاهده کنید. همچنین در سری آیتم ویدئویی «تحلیل فنی»، به تحلیل فنی نمایش این بازی در رویداد E3 2018 پرداخته‌ایم که از این نشانی قابل دسترسی است.

بازی Ghost of Tsushima به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ در دست ساخت و توسعه قرار دارد. متاسفانه هنوز تاریخ انتشار مشخصی برای این بازی مشخص و اعلام نشده است.

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید