بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Below Zero برای عنوان Subnautica معرفی شد

۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵

استودیوی Unknown Worlds بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Below Zero را معرفی کرد. این بسته‌ی الحاقی برای عنوان ماجراجویی و بقای Subnautica منتشر می‌شود.

استودیوی سازنده بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Below Zero را به عنوان ” یک فصل کاملا جدید” در دنیای Subnautica و منطقه‌ی یخ‌زده‌ی سیاره‌ی ۴۵۴۶B توصیف کرده است.

استودیوی سازنده توضیح داده است که این بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ هنوز در مرحله‌ی طراحی و توسعه قرار دارد ولی تمامی سیستم‌ها و مکانیک‌های نسخه‌ی اصلی مانند ساخت پایگاه و یک پایان باز در این بسته‌ی گسترش‌دهنده حضور خواهند داشت. اعضای تیم سازنده مشغول بررسی المان‌های جدیدی مانند سیستم Thermal Management برای اضافه کردن به این بسته‌ی الحاقی هستند.

تصاویر مفهومی منتشر شده برروی وب‌سایت رسمی این عنوان، علاوه‌بر گشت و گذار در اعماق دریا، از ماجراجویی برروی سطح یخ‌زده‌ی این سیاره و حضور یک وسیله‌ی نقلیه که ظاهری همانند یک هاوربورد دارد، خبر می‌دهد.

نکته‌ی مهم دیگری که باید به آن توجه کنید این است که استودیوی سازنده از این بسته‌ی الحاقی به عنوان یک نسخه‌ی مستقل نام برده است. براساس مطلب منتشر شده برروی این وب‌سایت، نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این عنوان تا انتهای ماه میلادی آینده برروی پلتفرم استیم منتشر خواهد شد. پس از عرضه‌ی این نسخه، تیم سازنده وعده داده است که همانند نسخه‌ی اصلی، به‌روزرسان‌های متعددی را براساس بازخوردها و نظرات بازی‌بازان منتشر خواهند کرد.

هنوز پلتفرم‌های مقصد بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی مستقل Below Zero مشخص نشده است اما به احتمال زیاد همانند خود بازی، این نسخه نیز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید