بازی Thronebreaker یک عنوان مستقل خواهد بود

۸ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

همان‌طور که قبلا نیز مشخص شده بود، Thronebreaker به عنوان بخش تک‌نفره‌ی بازی Gwent شناخته می‌شود. انتظار می‌رفت که این بازی تا انتهای سال ۲۰۱۷ منتشر شود ولی شرکت سی‌دی‌پراجکت‌رد (CD PROJECT RED) انتشار آن را تا سال ۲۰۱۸ به عقب انداخت و اکنون نیز سورپرایزی جدید در رابطه با این بازی آماده کرده است. 

شرکت سی‌دی‌پراجکت‌رد طی مراسمی نام بازی را به Thronebreaker: The Witcher Tales تغییر داد و اعلام کرد که این بازی به عنوان یک بازی مستقل و جدا از Gwent به بازار عرضه خواهد شد. بازی همچنان سیستم گیم‌پلی کارتی خود را حفظ کرده است و نباید انتظار یک بازی نقش‌آفرینی همانند سه‌گانه Witcher را از این عنوان داشته باشیم. این شرکت همچنین اعلام کرده است که بازی Thronebreaker: The Witcher Tales حداقل حدود ۳۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت و انتخابات شما نیز در بازی عواقبی را به‌ همراه خود دارند.

بازی Thronebreaker: The Witcher Tales همچنان داستان شخصیتی به نام Meve را روایت می‌کند. به این شخصیت در سه‌گانه ویچر به طور گذرا اشاره شد؛ در نتیجه این شخصیت می‌تواند داستان‌های بسیار جالب و تازه‌ای را در رابطه با شخصیت محبوب این سری یعنی گرالت (Geralt) و همچنین دنیای این مجموعه روایت کند.

متاسفانه هیچ تاریخ انتشار و یا قیمتی از سوی سازندگان برای این عنوان مشخص نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید