گیفت کارت
گیفت کارت

عنوان Hell Warders معرفی شد

۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

استودیوی آنتی‌گرویتی گیمز (Antigravity Games Studio) و شرکت PQube Limited از بازی جدید خود که ترکیبی از سبک‌های فانتزی، دفاع از قلعه (Tower Defense)، اکشن و نقش‌آفرینی است، رونمایی کردند.

عنوان Hell Warders که توسط استودیوی آنتی‌گرویتی گیمز توسعه یافته و انتشار آن را شرکت PQube Limited به عهده گرفته است، امروز رسما معرفی شد. در این عنوان فانتزی، بازی‌بازن باید از خود و قلعه‌ی تحت کنترلشان در مقابل لشگر جهنمی محافظت کنند. بازی‌بازان می‌توانند از نیروهایی همچون شوالیه، کمان‌دار و جادوگر برای شکست گروه شیاطینی که به قلعه‌ی آن‌ها حمله می‌کنند، استفاده کنند. همانند هر عنوان دیگری در سبک دفاع از قلعه، با گذشت زمان نیروهای دشمن قوی‌تر شده و پس از شکست تعداد مشخصی از دشمنان، باس‌های اصلی بازی وارد شده و شما را به چالش می‌کشند.

بازی‌بازان قادر هستند از بین سه شخصیت موجود (هر سه شخصیت قابل شخصی‌سازی و ارتقا هستند) یکی را انتخاب کرده و به مبارزه با دشمنان جهنمی بازی بپردازند. با تمام شدن هر دسته از دشمنان، بازی‌بازان این فرصت را خواهند داشت تا شخصیت خود را ارتقا دهند. توانایی‌هایی همچون میزان سلامتی، میزان آسیب، سرعت و نرخ ضربه زدن، سرعت آماده شدن قابلیت‌ها، سرعت حرکت و شانس قابل افزایش هستند. با توجه به اینکه این بازی به صورت چندنفره قابل تجربه است، هماهنگی بین بازی‌بازان و خرید ارتقاء مناسب از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نسخه‌ی نهایی عنوان Hell Warders پاییز امسال برروی کنسول‌های نیتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی دسترسی زودهنگام این عنوان، هم‌اکنون از طریق پلتفرم استیم در دسترس است.

تریلر معرفی این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید