گیفت کارت
گیفت کارت

احتمالاً بازی‌های بیشتری از مجموعه‌ی Yakuza برای بازار غرب منتشر شوند

۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

عنوان Yakuza Kiwami 2 هفته‌ی گذشته در بازار غرب منتشر شد و توانست با استقبال عالی منتقدان مواجه شود. این بازی، چهارمین عنوان از مجموعه‌ی Yakuza بود که در یک سال و نیم گذشته منتشر و باعث بالا رفتن محبوبیت این سری در خارج از کشور ژاپن شدند.

در ماه‌های آینده، نسخه‌های سوم، چهارم و پنجم مجموعه‌ی Yakuza طبق برنامه فقط در بازار ژاپن عرضه خواهند شد و هیچ خبر رسمی مبنی بر انتظار این عناوین در بازارهای غربی در دسترس نیست. اما به تازگی اطلاعاتی منتشر شده‌اند که نشان می‌دهند شرکت سگا (Sega) از موفقیت نسخه‌های منتشر شده در غرب رضایت پیدا کرده و قصد دارد بازی‌های جدید را نیز برای این بازار منتشر کند.

این شرکت اخیراً نظرسنجی جدیدی برگزار کرده که در آن از کاربران خواسته شده است میزان علاقه‌ی خود به خرید نسخه‌های بازسازی و جدید عناوین Yakuza و بازی‌های دیگری که توسط توسعه‌دهندگان آن مانند Fist of the North Star: Lost Paradise (که تا مدتی دیگر برای اولین بار در غرب منتشر خواهد شد) را اعلام نمایند. این نظرسنجی همچنین سوالاتی در رابطه با بازی‌های فرعی مجموعه مانند Yakuza: Ishin! و Yakuza: Kenzan! مطرح کرده است که اتفاقاً این عناوین نیز تاکنون در بازارهای غربی منتشر نشده‌اند. از سوالات نظرسنجی اخیر شرکت سگا، این حقیقت به ذهن متبادر می‌شود که ناشر ژاپنی در حال سنجیدن شرایط برای عرضه‌ی بازی‌های بیشتر برای غرب است و هواداران غیر ژاپنی مجموعه‌ی Yakuza احتمالاً شانس این را خواهند داشت تا عناوین بیشتری از سری محبوب خود را بازی کنند.

به هر صورت هنوز چیزی به صورت رسمی تائید یا تکذیب نشده است و سگا تا زمانی که از فروش عناوین خود مطمئن نباشد، آن‌ها را در غرب منتشر نخواهد کرد؛ بنابراین همه چیز به استقبال خود هواداران بستگی دارد! در نهایت اگر با شنیدن این خبر علاقه‌مند شدید تا یکی از بازی‌های این مجموعه را امتحان کنید، پیشنهاد می‌کنیم به تماشای نکاتی که برای خرید Yakuza Kiwami 2 باید بدانید، بپردازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید