جزییات باس‌های نهایی عنوان Kingdom Heart 3 تا زمان انتشار بازی مخفی می‌ماند

۵ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۵

بازی Kingdom Heart 3 یکی از عنوانین شرکت اسکوئر انیکس بود که در مراسم گیمزکام امسال حاضر بود. در جریان این مراسم، این شرکت بخش‌هایی از بازی را به صورت اختصاصی برای برخی منتقدین به نمایش گذاشت و در طول نمایش، آقای گادهینا توضیحاتی را درباره‌ی این نمایش ارائه کردند.

یکی از مسائلی که آقای گادهینا درباره‌ی آن صحبت کردند، موضوع باس‌های نهایی هر یک از جهان‌های بازی بود. از زمان معرفی بازی تا به امروز اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر شده است، ولی شرکت سازنده تاکنون هیچ جزییاتی از این باس‌ها را با هواداران به اشتراک نگذاشته است. به گفته‌ی آقای گادهینا، این موضوع اتفاقی نبوده و شرکت اسکوئر انیکس تصمیم گرفته است تا روز انتشار بازی، اطلاعات مربوط به این باس‌ها را به صورت یک راز نگه دارد. به گفته‌ی ایشان شرکت اسکوئر انیکس به دنبال این است تا بازی‌بازان بتوانند مبارزه با این باس‌ها را شخصا تجربه کنند.

براساس گزارش‌های منتشر شده این عنوان حدود ۸۰ ساعت محتوای قابل بازی خواهد داشت. عنوان Kingdom Heart 3 در تاریخ ۲۹ ژانویه سال ۲۰۱۹ میلادی (۹ بهمن ماه سال جاری) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید