Fox McCloud در بازی Starlink: Battle For Atlas تنها نخواهد بود

۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۹

یکی از بزرگترین غافلگیری‌‌های رویداد E3 امسال، حضور شخصیت محبوب Fox McCloud و سفینه Arwing وی در بازی Starlink: Battle for Atlas بود. این خلبان محبوب قرار است تا به اقدامات شرورانه Wolf O’Donnell و گروهش پایان دهد.

اگر با محتویات انحصاری این بازی آشنایی ندارید، می‌توانید توضیحات رسمی منتشر شده توسط یوبی‌سافت را در ادامه مطالعه کنید:

خلبان برتر و رهبر گروه Fox MacCloud ،Star Fox مدافع افسانه‌ای منظومه Lylat star است. Fox در هنگام تعقیب Wolf O’Donnell و گروهش به اتلس (Atlas) وارد شد و حالا به تیم اعضای Starlink ملحق شده است تا در نبرد با Grax و ارتش فراموش شده به آن‌ها کمک کند. به صورت انحصاری برروی نینتندو سوییچ.

البته به نظر می‌رسد که Fox هم تنهایی به جنگ نخواهد رفت؛ تمام اعضای گروه وی به کمک رهبر خود می‌آیند. وب‌سایت IGN در Gamescom امسال موفق شد تا این عنوان را تجربه و بخش‌هایی از بازی را ضبط کند. البته ویدئو مذکور در حال حاضر پاک شده است اما با توجه به تصویر منتشر شده از آن، به نظر می‌رسد که شاهد تمام اعضای تیم Star Fox خواهیم بود. در ادامه می‌توانید تصویر فاش شده را مشاهده کنید.

همان‌طور که در تصویر می‌بینید، Falco Lombardi، Slippy Toad و Peppy Hare در جدیدترین عنوان یوبی‌سافت (Ubisoft) باز می‌گردند. البته هنوز نقش آن‌ها در بازی مشخص نیست و برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد باید کمی صبر کنیم. اما امیدواریم که مانند گذشته، شاهد گفتگو‌های اعضای گروه از طریق بی‌سیم باشیم.

عنوان Starlink: Battle for Atlas در تاریخ (۱۶ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. شما می‌توانید جدیدترین تریلر بازی را از این‌جا مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید