به‌روزرسانی بزرگی در آخر هفته برای بازی Call of Duty: WWII منتشر خواهد شد

۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

چندی پیش سازندگان بازی Call of Duty: WWII اعلام کردند که در آخر هفته جاری به‌روزرسانی بزرگی برای این بازی منتشر خواهد شد.

تقریبا یک سال از انتشار رسمی بازی Call of Duty: WWII می‌گذرد، عنوانی که تجربه تقریبا موفق و مناسبی از جنگ جهانی دوم را در کنسول‌های نسل هشتمی، به کاربران و طرفداران این بازی ارائه داد. اکنون بعد از گذشت مدت زمانی از انتشار این بازی، تیم سازنده آن یعنی استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games)، با انتشار بسته‌های الحاقی مختلف و عرضه به‌روزرسانی‌های متفاوت و متعدد، به خوبی از این بازی پشتیبانی کرده و توانسته محتویات خوبی را در دسترس بازیکنان قرار بدهد.

حال تا سه روز دیگر، شاهد عرضه آخرین بسته الحاقی بازی با نام The Shadow War خواهیم بود که محتویات جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. اما قبل از انتشار این بسته الحاقی، قرار است تا یک به‌روزرسانی بزرگ در دسترس تمامی کاربران بازی قرار بگیرد و محتویات عظیمی را به بازی اضافه کند. همچنین به نظر می‌رسد که این به‌روزرسانی، آخرین به‌روزرسانی حجیم بازی باشد که قرار است به دست کاربران برسد. استودیو اسلج‌همر گیمز، هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است که این به‌روزرسانی عظیم، چه محتویاتی را به بازی افزوده خواهد کرد اما می‌دانیم که یک زمین تمرینی جدید و دیویژن‌های تازه، از ویژگی‌های اساسی آن خواهند بود.

بسته الحاقی The Shadow War، چهارمین و آخرین بسته الحاقی بازی Call of Duty: WWII خواهد بود که می‌تواند برای دوست‌داران این بازی، بسیار کاربردی و ارزش‌مند باشد. در این محتوای اضافی، سه نقشه جدید با نام‌های Excavation،Chancellery و Airship به بازی اضافه خواهد کرد که هر یک در منطقه و مکانی خاص جریان دارند. از سویی دیگر یک نقشه تازه برای بخش War Mode و یک نقشه جدید برای بخش زامبی بازی در دسترس خواهد بود. برای مشاهده جزئیات بیشتر این بسته الحاقی،به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید