تریلری جدید از بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد | چشم‌اندازهای یونان باستان

۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰

به تازگی تریلری جدید از بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شده است که چشم‌اندازهای زیبا یونان باستان را به تصویر می‌کشد.

تقریبا تا دو ماه دیگر شاهد عرضه یکی از مورد انتظارترین عناوین سال جاری خواهیم بود که قرار است توسط شرکت بزرگ یوبی‌سافت (Ubisoft) عرضه شود. بدون تردید افراد زیادی وجود دارند که منتظر عرضه بازی Assassin’s Creed Odyssey هستند، عنوانی که قصد دارد بازیکنان را به یونان باستان ببرد و داستانی جدید را برای آن‌ها روایت کند. در جریان برگزاری رویداد Gamescom 2018، ما شاهد نمایش‌های مختلفی از این بازی بودیم و یک ویدئو گیم‌پلی طولانی هم از آن منتشر شد.

اکنون یک تریلر تازه دیگر از این بازی منتشر شده که چشم‌اندازها و مکان‌های دیدنی یونان باستان را به تصویر می‌کشد. در بخش‌های مختلف این ویدئو، شاهد صحبت‌های سازندگان بازی هستیم که اطلاعات و جزئیات مختلفی از بناهای دیدنی و مکان‌های باستانی یونان قدیم را به کاربران ارائه می‌دهند. از آن جایی که به گفته سازندگان، جهان و دنیای Assassin’s Creed Odyssey، بزرگ‌ترین نقشه ساخته شده در این سری بازی را خواهد داشت، شاهد جزئیات بسیار زیاد و مکان‌های مختلفی خواهیم بود که بدون شک در قسمت‌های مختلف بازی، به آن‌ها مراجعه خواهید کرد. یونان باستان، جزو کهن‌ترین سرزمین‌ها شناخته می‌شود که تاریخچه‌ای بسیار غنی و طولانی دارد. اکنون به نظر می‌رسد که تمامی مکان‌های باستانی این سرزمین که مجسمه‌های مختلفی را از اساطیر یونان و خدایان شامل می‌شود، در بازی حضور خواهند داشت که بسیار جالب و جذاب خواهد بود. از سویی دیگر، می‌توانید به مکان‌های مرتفع و زیبای یونان که از طبیعتی خاص و فوق العاده برخوردار است، سفر کنید و شاهد یک منظره و چشم‌انداز عالی باشید.

تریلر جدید بازی Assassin’s Creed Odyssey با محوریت چشم‌اندازهای یونان بستان:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۵ اکتبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. همچنین اگر شما یکی از نسخه‌های ویژه معرفی شده برای بازی را خریداری کنید، می‌توانید دو روز زودتر نسبت به سایر بازیکنان به بازی دسترسی داشته باشید.

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار تریلری از گیم‌پلی بازی در طول برگزاری مراسم Gamescom 2018 اشاره کرد که مبارزه یکی از شخصیت‌های اصلی بازی را با مدوسا نشان می‌دهد. مدوسا، به عنوان یکی از خدایان یونان باستان شناحته می‌شود که نبرد با آن یک چالش نفس‌گیر برای کاربران خواهد بود. مرحله مبارزه با مدوسا، یکی از ماموریت‌های فرعی بازی خواهد بود که می‌توانید در اواخر خط داستانی بازی، به آن مراجعه کنید. جزئیات بیشتر راجب این خبر در اینجا قابل مطالعه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید