Gamescom 2018 | تریلری ۲۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی نسخه نینتندو سوییچ بازی Diablo III: Eternal Collection

۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰

چندی پیش ما شاهد انتشار ویدئویی جدید از نسخه نینتندو سوییچ بازی Diablo III: Eternal Collection بودیم که بیست دقیقه از گیم‌پلی این عنوان را به تصویر می‌کشد.

بدون شک کاربران و دارندگان کنسول نینتندو سوییچ، از مدت‌ها قبل خواستار انتشار بازی Diablo III برای این کنسول بودند. خواسته‌ای که تقریبا یک هفته پیش، به طور رسمی تایید شد و استودیو بلیزارد اعلام کرد که تا قبل از پایان سال ۲۰۱۸ میلادی، این بازی برای کنسول دستی نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

در جریان برگزاری مراسم بزرگ Gamescom 2018، شاهد نمایش‌های مختلفی از بازی Diablo III: Eternal Collection بودیم که طرفداران و بازیکنان را به وجد آورد. همچنین این بازی در مراسم مذکور قابل بازی بود و افراد زیادی به تجربه این عنوان پرداختند و نظرات خود را به تیم سازنده بازی اعلام کردند. اکنون بعد از گذشت مدتی، ویدئویی دیگر از نسخه نینتندو سوییچ بازی Diablo III: Eternal Collection منتشر شده است که بیست دقیقه از گیم‌پلی بازی را به تصویر نشان می‌دهد. در بخش‌های اولیه این تریلر، شاهد صحبت‌های تیم سازنده بازی هستیم که اطلاعات مختلفی را به کاربران ارائه می‌دهند.

حتما باید بدانید که نسخه نینتندو سوییچ این بازی، از تمامی محتویات بازی شامل بسته‌های الحاقی، محتواهای اضافی و به‌روزرسانی‌های منتشر شده جهت رفع مشکلات آن، پشتیبانی خواهد کرد. همچنین افرادی که نسخه نینتندو سوییچ این بازی را خریداری کنند، می‌توانند به برخی آیتم‌های انحصاری و اضافه دسترسی داشته باشند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به آیتم‌هایی با حال و هوای سری بازی زلدا اشاره کرد.

در نهایت برای آشنایی بیشتر با کلیت گیم‌پلی نسخه نینتندو سوییچ بازی Diablo III: Eternal Collection، می‌توانید ویدئو گیم‌پلی جدید آن را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

همان طور که گفته شد هنوز تاریخ انتشار دقیق این بازی مشخص نیست اما طرفداران آن می‌توانند تا قبل از پایان سال ۲۰۱۸ میلادی، به تجربه Diablo III: Eternal Collection بپردازند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • VMahdi گفت:

    شاید همه خورده بگیرن از این حرف ولی دیابلو و رد دد باشه تا عید دیگه چی میخوام ؟
    دوست دارم بگم تا سال دیگه همین موقع ها ولی خوب بازی خوب زیاد میاد مجبوریم بکنیم ولی همین دو بخوصوص دیابلو رو سویچ یک نسل رو جواب میده باسه من

    0
    0