Gamescom 2018 | تصاویری جدید از بازی Days Gone منتشر شد

۲ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۰

اخیرا تصاویری جدید توسط شرکت سونی از بازی Days Gone منتشر شده که محیط‌های مختلف بازی را به تصویر می‌کشد.

در حال حاضر، شاید بتوان عنوان Days Gone را یکی از برگ برنده‌های بزرگ سونی حساب کرد که تا الان طرفداران و هواداران زیادی را برای خود جمع‌آوری کرده است.

در واقع کاربران در این بازی، کنترل شخصیت Deacon St. John را به دست می‌گیرند که در جهانی خطرناک و آخرالزمانی باید جان خود را نجات دهد. شما برای بقا و ادامه زندگی تلاش خواهید کرد که در مسیر پیش رو، خطرات زیادی وجود خواهد داشت. بدون شک بزرگ‌ترین تهدید و خطر موجود در دنیای وسیع بازی، زامبی‌ها یا موجوداتی به نام Freaker خواهند بود که در مناطق مختلف، به تعداد بسیار زیادی یافت می‌شوند. این موجودات، بسیار باهوش و پرسرعت خواهند بود که اگر از آن‌ها غافل شوید و یا در برخی از مواقع از فنون مخفی‌کاری استفاده نکنید، جان خود را از دست خواهید داد. آزادی عمل، یکی از ویژگی‌ها و قابلیت‌های بسیار مهم موجود در بازی خواهد بود که راه‌ها و انتخاب‌ها متفاوت و مختلفی را در اختیار بازیکنان می‌گذارد. شما می‌توانید برای به اتمام رساندن یک مرحله، از روش‌های مختلفی استفاده کنید. روش‌هایی مثل همان مخفی‌کاری که ذکر شد و یا استفاده از اسلحه‌ها و مواد منفجره درون بازی که البته جنگی خونین و ترسناک را به راه می‌اندازد. ناگفته نماند که مهمات و منابع در بازی بسیار محدود خواهد بود و طبق گفته سازندگان، می‌بایست از تمامی تجهیزات خود و حتی از تک تک گلوله‌های یک سلاح، بهترین استفاده را بکنید تا بعدا دچار کمبود مهمات نشوید. همچنین مهارت‌ها، توانایی‌ها، اسلحه‌ها و قابلیت‌های در اختیار شما، قابلیت این را دارند تا ارتقاء داده شوند تا با سیستمی پیشرفته‌تر از آن‌ها استفاده کنید. وسایل نقلیه از دیگر عناصر مهم موجود در بازی خواهد بود که در طول مراحل و ماموریت‌ها، استفاده شخصیت اصلی بازی از موتورسیکلت خود را مشاهده خواهید کرد.

تقریبا شش ماه دیگر، بازی Days Gone به صورت رسمی به دست کاربران خواهد رسید. البته این بازی تا الان، تاخیرهای بسیاری را متحمل شده و به نظر نمی‌رسد که دیگر شاهد تاخیر جدیدی باشیم. از زمان معرفی اولیه این بازی تا حالا، ما شاهد نمایش‌های مختلف و متفاوتی بوده‌ایم و همان طور که گفته شد، تاریخ انتشار بازی هم به آینده موکول شده است. در این حالت طرفداران و کاربران شرکت سونی، انتظارات فراوانی از بازی مذکور دارند. به همین علت پس از گذشت مدتی، شرکت سونی در جریان برگزاری رویداد Gamescom 2018، تصاویری جدید از این بازی منتشر کرده است که محیط‌ها و بخش‌های مختلف بازی را به تصویر نشان می‌دهد. این تصاویر جدید، از روی کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو تصویربرداری شده‌اند.

تصاویر جدید بازی Days Gone:

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار تریلری تازه از آن اشاره کرد که با محوریت واقع‌گرایانه بودن بازی منتشر شد. برای مثال ممکن است در زمانی که بنزین موتورسیکلت شما به اتمام رسیده و تمام مناطق بازی را به دنبال یافتن بنزین هستید، مسیر مدنظر خود را فراموش کرده و در واقع در دنیای بزرگ بازی گم می‌شوید. برای مطالعه جزئیات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

بازی Days Gone در تاریخ ۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید