Gamescom 2018 | بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Flashpoint برای عنوان BattleTech معرفی شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

به تازگی و در جریان رویداد Gamescom 2018، شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) و استودیو هربریند اسکیمز (Harebrained Schemes) از گسترش‌دهنده‌ی جدید بازی BattleTech به نام Flashpoint به همراه تریلری رونمایی کردند.

مهم‌ترین موارد موجود در این بسته‌ی الحاقی، Flashpoint‌ها هستند که شامل مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه اکشن می‌شوند و بازی‌بازان در آن می‌توانند قرارداد‌های (Contract) تمدید شده را برای دریافت پاداش‌های بیشتر، شروع کنند. در کنار ماموریت‌های مزدورانه (Mercenary) که به بازی‌بازان پیشنهاد می‌شود، آن‌ها می‌توانند به دنبال رویداد‌های ویژه، تصمیمات تاثیرگذار و گفتگو‌های جدید در این بسته‌ی الحاقی باشند. برخی از Flashpointها ممکن است شما را مجبور به انجام ماموریت حتی قبل از تعمیر مکانیک‌های‌تان (Mech) کنند.

درکنار Flashpoint‌ها، بسته‌ی الحاقی جدید شامل یک بخش دیگر به نام Target Acquisition نیز می‌شود که در آن بازی‌بازان باید سه قلمرو را برروی نقشه کنترل کنند؛ سه مکانیک جدید Hatchetman، Crab و Cyclops و یک بوم‌زیست جدید ساحلی استوایی. با تمام این اطلاعات اما هنوز قیمت یا تاریخ انتشاری برای این بسته‌ی گسترش‌دهنده اعلام نشده است.

بازی BattleTech هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Flashpoint را مشاهده کنید:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید