Gamescom 2018 | تنها با پرداخت ۲ دلار، ۲ ماه مشترک سرویس‌های ایکس‌باکس گلد و گیم پس باشید

۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷

اگر هنوز مشترک سرویس ایکس‌باکس گلد و گیم‌پس نشده‌اید، به‌ نظر می‌رسد امروز بهترین زمان برای عضو شدن باشد. در حالی که کاربران این سرویس‌ها با پرداخت سالی ۶۰ و ماهی ۱۰ دلار می‌توانند از مزایای آن‌ها بهره ببرند، به تازگی مایکروسافت طرح جدیدی ارائه کرده که طی آن کاربرانی که تاکنون عضو این سرویس نشده‌اند از تخفیفی باورنکردنی برخوردار شوند.

طبق اعلام ایکروسافت، از امروز تا ۹ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۳۱ آگست ۲۰۱۸ میلادی) افرادی که برای اولین بار اقدام به عضویت در سرویس‌های ایکس‌باکس گلد و گیم‌ پس کنند می‌توانند تنها با پرداخت ۲ دلار برای ۲ ماه مشترک این سرویس‌ها باشند. البته فهرست فروشگاه در حال حاضر طرحی که برای کاربران قرار داده، ۲ دلار برای ۱ ماه است اما با کمی بررسی به‌ نظر می‌رسد امکان داشته باشد تا بتوانید بدون شارژ حساب خود، یک ماه دیگر نیز از این سرویس‌ها استفاده کنید.

اگر هنوز برای استفاده از این طرح متقاعد نشده‌اید بهتر است در نظر داشته باشید که Forza Horizon 4، Gears 5 و Halo Infinite در روز اول عرضه، برروی سرویس گیم پس موجود خواهند بود و این یعنی تا زمانی که مشترک این سرویس باشید حتی لازم نیست برای انجام آن‌ بازی‌ها مبلغی پرداخت کنید! به هر صورت شاید تنها ایرادی که بتوان به این طرح وارد کرد، در دسترس بودن آن تنها برای افرادی است که تاکنون عضو سرویس‌های یاد شده نبوده‌اند که اگر انصاف را رعایت کنیم، قابل چشم‌پوشی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید