گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2018 | تاخیر تاریخ انتشار نسخه کنسولی بازی Overkill’s The Walking Dead

۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷

به تازگی اعلام شده است که بازی Overkill’s The Walking Dead تا پایان سال جاری آماده نخواهد بود و تاریخ انتشار آن تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورده است.

در جریان برگزاری مراسم Gamescom 2018، استودیو Starbreeze اعلام کرد که بازی Overkill’s The Walking Dead برای سال جاری آماده انتشار نخواهد بود. به نظر می‌رسد که ناشر این بازی یعنی شرکت ۵۰۵Games، تصمیم دارد تا انتشار این بازی را برای سال ۲۰۱۹ آماده کند و قصد دارد تا نتیجه بهتری را به کاربران ارائه دهد. در واقع دلیل اصلی این تاخیر، مطمئن شدن ناشر بازی از میزان فروش بازی بوده که برای تضمین آن و ارائه نتیجه نهایی مناسب، زمان بیشتری را برای ساخت بازی اعمال کرده است.

تا قبل از این، قرار بود بازی Overkill’s The Walking Dead در ۱۵ آبان سال ۱۳۹۷ (۶ نوامبر ۲۰۱۸) در آمریکای شمالی و ۱۷ آبان ماه (۸ نوامبر) در اروپا عرضه شود. اما حالا با تاخیر انتشار آن، طرفداران بازی مذکور باید برای تجربه این بازی تا بهمن-اسفند ماه (فوریه ۲۰۱۹) صبر کنند. نا گفته نماند که این تاخیر، فقط مربوط به نسخه‌های کنسولی بازی بوده و دارندگان پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان باید در سال ۲۰۱۹ برای خریداری بازی اقدام کنند. در حالی که نسخه رایانه‌های شخصی در همان تاریخ قبلی مشخص شده یعنی ۱۵ آبان، در دسترس خواهد بود.

استودیو Starbreeze در این باره توضیح داد:

حق انتشار نسخه کنسولی بازی Overkill’s The Walking Dead در اختیار شرکت ۵۰۵Games خواهد بود. این شرکت تصمیم گرفت تا تاریخ انتشار بازی را از ماه نوامبر به ماه فوریه سال آینده تغییر دهد. علت این تغییر در تاریخ انتشار بازی، تضمین میزان فروش بازی بوده که به نظر می‌رسد در این صورت، مشکلی در آن وجود نداشته باشد. در واقع این شرکت قصد دارد تا بازی Overkill’s The Walking Dead، بیشترین میزان فروش را تجربه کند و فراتر از انتظار کاربران ظاهر شود. همچنین ما زمان بیشتری در اختیار داریم تا نتیجه بهتری را به کاربران ارائه دهیم. برای این کار، ده میلیون دلار از ۵۰۵Games دریافت کردیم و به خواسته آن‌ها عمل خواهیم کرد.

هنوز به طور دقیق، روز انتشار این بازی مشخص نیست و فقط اطلاع داریم که Overkill’s The Walking Dead در آبان ماه سال جاری عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید