بازی Hollow Knight به صورت فیزیکی عرضه خواهد شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

اگر تمایل داشتید تا بازی Hollow Knight را به صورت فیزیکی برروی کنسول‌های نسل هشتمی پلی‌استیشن ۴ یا ایکس‌باکس وان تجربه کنید، خبر خوبی برایتان داریم. به تازگی سازنده این بازی یعنی استودیوی تیم چری (Team Cherry) رسماً تائید کرده است که به واسطه همکاری خود با شرکت اسکای‌باوند (Skybound) نسخه فیزیکی این بازی مترویدوانیا (Metroidvania) در تاریخ نامشخصی از سال آینده میلادی به خرده‌فروشی‌ها ارسال خواهد شد.

علاوه بر نسخه‌های ذکر شده در بالا، این بازی به صورت فیزیکی برای کنسول نینتندو سوییچ نیز خواهد شد. نسخه دیجیتالی Hollow Knight برای کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ در تاریخ سه شنبه ۲۲ خرداد ماه (۱۲ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی) عرضه و منتشر شد. تصویر روی جلد این بازی در انتهای همین خبر قابل مشاهده است.

تا لحظه نگارش این خبر، هیچگونه محتوای اضافه برای نسخه فیزیکی بازی Hollow Knight تائید نشده است. بسته Gods & Glory چند روز پیش عرضه شد و مشخص نیست آیا در این نسخه وجود خواهد داشت یا خیر.

به مناسبت اعلام خبر عرضه نسخه فیزیکی بازی Hollow Knight، استودیوی تیم چری اقدام به انتشار تریلر جدیدی از این بازی کرده که حاوی صحنه‌هایی از گیم‌پلی آن است. این ویدئو از انتهای همین خبر قابل مشاهده و دریافت است.

بازی Hollow Knight علاوه بر پلتفرم‌های پیشتر اشاره شده، برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار دارد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید