Yassine Arif،طراح و Level Designer شرکت Ubisoft مصاحبه اختصاصی با گیمفا را پذیرفت

۲۹ آذر ۱۳۹۱ - ۱۹:۵۱

بله تیتر خبر درست است.آقای Yassine Arif که Level Designer شرکت بزرگ Ubisoft است و هم اکنون بر روی عنوان انحصاری Rayman Legends برای کنسول Wii U کار میکند،به درخواست ما برای مصاحبه پاسخ مثبت داد.

آقای Yassine Arif هم اکنون  مشغول کار بر روی عنوان انحصاری Rayman Legends است،در پاسخ به ایمیل گیمفا برای مصاحبه و درج آن در مجله ی گیمفا+ دیجیتال جواب مثبت دادند و آمادگی خویش را برای داشتن مصاحبه اعلام کردند.وی پس از مشاهده ی دو شماره ی قبلی گیمفاپلاس ابراز خرسندی خود را از داشتن این مصاحبه اعلام کرد و به تحسین گیمفاپلاس دیجیتال پرداخت.

از پروژه های قبلی آقای Arif میتوان به Rayman Origins ،Raving Rabbit 4,Petz Fantaisy و Sons Of Tesla اشاره کرد.مهارت های ایشان در استفاده از انجین های گرافیکی UbiArt Framework,Unreal Engine 3,Hammer Editor و Game Maker قابل تحسین است و هنر نمایی ایشان در عنوان Rayman Origins مشهود بود.

Yassine Arif از شرکت Ubisoft

شماره ی سوم مجله ی الکترونیکی گیمفاپلاس:دیجیتال در اواسط دی ماه عرضه خواهد شد و شما میتوانید این مصاحبه ی اختصاصی را که بین بنده(دانیال نوروزی) و آقای Yassine Arif انجام میشود را مطالعه کنید.

در اینجا جای دارد از آقای رضا حسنی ( مدیر و Level Designer استودیو اپیدمیک )که به عنوان پل ارتباطی بین گیمفا و Ubisoft اقدام کردند و ترتیب این مصاحبه را دادند قدردانی شود.

Yassine Arif از شرکت Ubisoft

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید