بازی Mosaic برای نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

به تازگی اعلام شده است که بازی Mosaic برای کنسول نینتندو سوییچ هم عرضه خواهد شد و در سال آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

مدت‌ها قبل و در سال ۲۰۱۶، بازی Mosaic به صورت رسمی توسط استودیو بازی‌سازی مستقل Krillbite معرفی شد اما بعد از آن، ما شاهد انتشار اطلاعات و جزئیات بیشتری از آن نبودیم و در واقع بازی مذکور به سکوت خبری فرو رفت. از مهم‌ترین بازی‌های ساخته شده توسط استودیو مذکور در گذشته، می‌توان به بازی Among The Sleep اشاره کرد.

حال پس از مدتی، تیم سازنده بازی تریلری جدید از Mosaic عرضه کرده است که محیط و گیم‌پلی بازی را به تصویر می‌کشد و ما را بیش از پیش با این بازی آشنا خواهد کرد. در واقع موضوع اصلی این ویدئو بعد از نمایشی کلی، تایید عرضه این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ است. کاربران در بازی Mosaic، در نقش یک شخصیت عادی، خجالتی و منزوی قرار می‌گیرند که در واقع یک کارمند است. البته زندگی وی هیچ هیجانی ندارد و ما شاهد وجود فرد خاص دیگری که به او نزدیک باشد نیستیم. همچنین او یک روند کسالت‌بار و تکراری را تجربه می‌کند که ک موجب کلافگی وی شده است. داستان اصلی بازی از آن جایی آغاز می‌شود که اتفاقات و رویداد‌های بسیار عجیبی برای این شخصیت پیش می‌آید که بازی را به سمت سبک و سیاق عناوین تخیلی می‌برد. به هرحال، ما در گیم‌پلی و محیط این بازی، شاهد تصاویر و لحظات مفهومی زیادی هستیم که می‌تواند کاربران را به خود جذب کند. معماها نقش کلیدی را در گیم‌پلی خواهند داشت و محیط گسترده بازی، نیازمند جست و جو و کاوش بازیکنان خواهد بود.

بازی Mosaic، در تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، لینوکس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و مکینتاش عرضه خواهد شد.

تریلر جدید بازی Mosaic با محوریت عرضه برای نینتندو سوییچ:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید