گیفت کارت
گیفت کارت

ماد Sinister Seven برای Skyrim Special Edition عرضه شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰

بازی اسکایریم (Skyrim) یک عنوان فوق‌العاده بود. شما با تجربه‌ی ماد‌های (Mod) متفاوتی که برای این بازی منتشر شد، می‌توانستید ماجراجویی‌های خود را در قالب‌هایی جدید تجربه کنید. بعضی مادها نیز به سخت‌تر کردن بازی اختصاص پیدا کرده بودند. یکی از این ماد‌ها Sinister Seven بود. در این ماد ۷ قاتل حرفه‌ای در سرتاسر اسکایریم به تعقیب شما بودند و تلاش می‌کردند تا شما را از بین ببرند.

ماد Sinister Seven در اوایل سال ۲۰۱۵ عرضه شد و با استقبال خوب بازی‌بازان روبرو شد. اکنون این ماد برای نسخه‌ی Special Edition نیز عرضه شده است. ۷ قاتلی که این ماد به بازی اضافه می‌کرد همانند دیگر مزدورهایی نبودند که شما با یک چرخش تبرتان کارشان را تمام کنید. سطح این قاتلین حداقل دو برابر شما در بازی است؛ یعنی اگر سطح شخصیت شما ۳۵ است، سطح قاتل‌ها حداقل ۷۰ خواهد بود. خبر خوشحال کننده این است که این مزدور‌ها از سطح ۱۲ به بعد به دنبال شما می‌گردند، پس تا وقتی که به سطح ۱۲ نرسیده‌اید با خیال راحت در دنیای اسکایریم به جست‌وجو بپردازید. همچنین این قاتلین زمان و یا مکان مشخصی برای حمله‌شان به شما تعیین نمی‌کنند. ممکن است هنگام خواب در یک مسافرخانه، وسط مبارزه با غول یخی در اعماق یک غار و یا هر زمان و مکان دیگری که به ذهنتان برسد به شما حمله کنند. شما می‌توانید با آن‌ها مبارزه کنید و امیدوار باشید که پیروز شوید، که احتمال ضعیفی است، و یا از دست آن‌ها فرار کنید تا دوباره شما را گم کنند. هرچند که در صورت شکست دادن هر یک از این ۷ قاتل، بازی به شما یک نقاب و دو دست زره کامل با قدرت‌های مختلف خواهد داد.

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim در ۲۰ آبان سال ۹۰ (۱۱ نوامبر ۲۰۱۱) برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های‌ شخصی عرضه شد و علاوه بر کسب امتیاز متای عالی ۹۴ موفق به کسب عنوان بهترین بازی سال نیز شد. نسخه‌ی بازسازی شده این عنوان با نام Skyrim Special Edition در ۷ آبان سال ۹۵ (۷ اکتبر ۲۰۱۶) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Shakhes گفت:

    شاهکار واسه توصیف کردن این بازی خیلی کمه بعد این همه سال هنوز میلیون ها گیمر داره موقعه انتشارش تمام استاندارد هایه صنعت گیم رو جابجا کرد چه ساعت هایه خفنی رو باهاش گذروندم
    هرکی بازی نکرده حتما تجربش کنه یکی از اون بازی هاس که سال هایه بعد از بازی کردنش به خودت و صنعت گیم افتخار میکنی

    0
    0