تریلری جدید از بازی Project Méliès منتشر شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰

به تازگی تریلری جدید از بازی ترسناک Project Méliès منتشر شده است که محیط عجیب و مرموز این بازی را به تصویر می‌‌کشد.

جدیدترین ساخته استودیو بازی‌سازی Bloober Team، بازی Project Méliès بوده که در دسته عناوین ترسناک و مرموز قرار می‌گیرد و کاربران وظیفه دارند تا در کنار استفاده از قابلیت مخفی‌کاری، به دنبال راز و رمزها و نکته‌های عجیب موجود در محیط بازی بروند. از سویی دیگر شرکت معروف گان مدیا (Gun Media)، وظیفه انتشار این عنوان را بر عهده دارد که می‌توان تا حد بسیار زیادی به موفقیت این بازی امید پیدا کرد. البته این اولین باری نیست که استودیو مذکور قصد دارد تا یک عنوان ترسناک را طراحی کند. بازی‌های معروف Observer و Layers of Fear از دیگر آثار استودیو Bloober Team هستند که می‌توانند به خوبی کاربران را در محیط خود غرق کنند.

بازی Project Méliès، در گذشته و در فروردین ماه (مارس) به طور رسمی معرفی شد اما در آن زمان، فقط یک تریلر سینمایی از بازی در دسترس بود و اطلاعات و جزئیات زیادی را در اختیار کاربران نمی‌گذاشت. حال پس از گذشت مدتی، تریلری دیگر و جدید از این بازی منتشر شده که البته باز هم مانند ویدئو قبلی، کوتاه و مرموز بوده و سئوالات زیادی را در ذهن بازیکنان ایجاد می‌کند.

در واقع ویدئو جدید بازی Project Méliès، با حال و هوای سال‌های بسیار دور سینما ساخته شده و به نظر می‌رسد که محیط و هسته گیم‌پلی نسخه اصلی و کامل بازی هم به این شکل به دست کاربران برسد. به هرحال تیم سازنده بازی، از یک فرمول قدیمی و البته کاربردی برای انتقال حس ترس به کاربران استفاده کرده است. همان فرمولی که بازیکنان را در یک محیط ترسناک قرار می‌دهد و هیچ راه فراری ندارند. قرار گرفتن در یک راه‌رو و در یک خانه تاریک و متروکه که راز و رمز زیادی در آن گنجانده شده است. در این حالت هر لحظه ممکن است از طریق یک متحرک وحشتناک، جان شیرین خود را در خطر جدی ببینید. در تریلر جدید بازی با نام Yet He Stands، مشاهده خواهید کرد که بسیاری از ناگفته‌های بازی، پاسخ سوالات کاربران و دیگر رمزهای محیط، از طریق تعدادی کاغذ و دست‌نوشته در اختیار کاربران گذاشته خواهد شد که البته خودشان باید به دنبال کشف آن‌ها بروند. شاید بتوان گفت که محیط و گیم‌پلی این بازی، شباهت زیادی به عنوان Eraserhead دارد که در این سبک می‌تواند به خوبی کاربران را راضی نگه دارد.

همچنین به نظر می‌رسد که این بازی در زمان عرضه، برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس باشد.

با توجه به اطلاعات موجود و محدود از Project Méliès، باید انتظار یک بازی کاملا مرموز و معمایی را داشته باشیم که در خیلی از مواقع می‌تواند به خوبی ترس را به کاربران القا کند. اگر در صحت این مورد تردید دارید، می‌توانید تریلر جدید بازی را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید