تاریخ انتشار نسخه دسترسی‌زودهنگام بازی Switchblade اعلام شد + تریلر زمان عرضه

۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

به تازگی تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام بازی Switchblade اعلام شده است. همچنین در انتهای مطلب می‌توانید تریلر زمان عرضه این بازی را مشاهده کنید.

بازی Switchblade در دسته عناوین MOBA قرار می‌گیرد که در جریان گیم‌پلی مهیج و سرعتی آن، کاربران باید با استفاده از اوتومبیل‌های جنگی مختلف، با دیگران به رقابت بپردازند. در این میان ویژگی‌های متفاوتی در اختیار کاربران خواهد بود، مثل شخصی‌سازی اوتومبیل‌ها، خریداری بمب‌ها و تجهیزات جنگی مختلف و … که همگی در گیم‌پلی بازی تاثیرگذار هستند. وظیفه ساخت این بازی بر عهده استودیو بازی‌سازی لوسید گیمز (Lucid Games) بوده که قرار است عنوان Switchblade را در پایان ماه جاری میلادی و در قالب نسخه دسترسی زودهنگام، به دست کاربران برساند.

البته در زمستان سال گذشته، نسخه بتا بازی Switchblade برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۴ عرضه شده بود که البته با استقبال پرشور و گرم کاربران مواجه شد. اما تیم سازنده بازی قصد ندارد تا در همین اول کار، بازی خود را در قالب نسخه کامل به بازار عرضه کند و به همین علت، نسخه دسترسی زودهنگام برای آن‌ها بسیار کاربردی خواهد بود.

در کنار اعلام تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام بازی Switchblade، تریلر زمان عرضه این عنوان هم منتشر شد که بخش‌ها و لحظلات مختلفی از گیم‌پلی بازی را به تصویر می‌کشد. می‌توانید در این تریلر مبارزات بازی به همراه اوتومبیل‌های جنگی متفاوت را مشاهده کنید که هریک با کاربردهای مختلف در بازی حضور دارند.

نسخه دسترسی زودهنگام با نسخه بتای بازی که در گذشته منتشر شد، تفاوت‌های زیادی دارد. برای مثال در نسخه دسترسی زودهنگام، میزان پاداش‌ها و چالش‌های موجود در بازی افزایش داشته است. از سویی دیگر مراحل و ماموریت‌های بیشتری در دسترس کاربران خواهد بود تا روند گیم‌پلی بازی تکراری نشود. همچنین میزان دریافتی امتیاز XP کاربران از طریق انجام مبارزه با دیگران افزایش داشته و البته از این به بعد هر یک از بازیکنان، از یک سطح مخصوص در بازی برخوردار خواهند بود که با انجام ماموریت‌ها و دریافت پاداش‌ها، سطح آن‌ها افزایش خواهد داشت. در حال حاضر سطح ۲۰، آخرین سطح در دسترس کاربران خواهد بود.

نسخه دسترسی زودهنگام بازی Switchblade، در تاریخ ۶ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ (۲۸ آگست سال ۲۰۱۸) برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

در نهایت می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید