تریلر جالب و خنده دار Surgeon Simulator CPR با محوریت نینتندو سوییچ

۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵

ماه گذشته متوجه شدیم که عنوان عجیب و سرگرم‌ کننده Surgeon Simulator در پائیز امسال راهی کنسول نینتندو سوییچ خواهد شد. حال شاهد اولین تریلر از این نسخه هستیم که به شکلی جالب و جذاب ویژگی‌های بازی را نشان می‌دهد.

بازی‌بازان با قرار گرفتن در نقش نیگل بورک (Nigel Burke) – شخصی با آرزوی جراح شدن که به ابزار غیر استاندارد مجهز است – باید جراحی‌های عجیب و ترسناکی را در شرایط مختلف مانند تئاتر جراحی، پشت یک آمبولانس و حتی در فضا انجام دهند.

نسخه نینتندو سوییچ این بازی از تمام ویژگی‌های منحصر به فرد کنسول ترکیبی نینتندو استفاده می‌کند تا درگیر کننده‌ترین تجربه ممکن در این بازی را ارائه دهد. بازی‌بازان می‌توانند با خارج کردن یکی از جوی‌-کان‌ها به راحتی میان کنترل‌های استاندارد و حرکتی بازی جابه‌جا شوند. همچنین اچ‌دی رامبل (HD Rumble) باعث می‌شود تا تجربه استفاده از چکش‌ها، اره‌ها، تبر‌ها و خودکار‌های لیزری به مانند واقعیت باشد.

البته بازی‌بازان می‌توانند هر زمان که خواستند، این عنوان را به صورت کو-آپ (co-op) نیز تجربه کنند. همچنین باید اشاره کرد که نسخه نینتندو سوییچ شامل جراحی‌های چشم و دندان از نسخه A&E نیز می‌شود. علاوه بر این موارد، حالت فوق محرمانه کالبد شکافی موجود فضایی هم در این نسخه حضور خواهد داشت. با در نظر گرفتن تمام توضیحات ذکر شده، به نظر می‌رسد که با کامل‌ترین نسخه Surgeon Simulator طرف هستیم.

شما می‌توانید تریلر جالب بازی را در ادامه مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید