اکس‌باکس وان اکس را در صورت معاوضه با پلی‌استیشن ۴ پرو با ۳۰۰ دلار تخفیف بخرید

۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

این روزها فکر خرید اکس‌باکس وان اکس به سرتان افتاده است؟ آیا قبل از عرضه اکس‌باکس وان اکس، کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو را خریداری کرده‌اید و حال بودجه کافی برای خرید اکس‌یاکس وان اکس ندارید؟ خوب، در این صورت گیم‌استاپ پیشنهاد خوبی برای شما دارد.

برای مدتی محدود شما می‌توانید در صورت معاوضه پلی‌استیشن ۴ پرو خود با کنسول اکس‌باکس وان اکس، ۳۰۰ دلار تخفیف دریافت کنید. این بدان معناست که شما می‌توانید کنسول ۵۰۰ دلاری اکس‌باکس وان اکس را تنها با ۲۰۰ دلار تهیه نمایید که کمتر از قیمت یک اکس‌باکس وان اس استاندارد است. معامله‌ی بدی به نظر نمی‌رسد! اما اگر یک کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو نداشته باشید، تکلیف چیست؟ نگران نباشید! شما هنوز هم می‌توانید در صورت معاوضه‌ی کنسول معمولی پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، یا اکس‌باکس وان اس، ۲۵۰ دلار تخفیف و در صورت معاوضه‌ی کنسول اکس‌باکس وان اصلی، ۲۰۰ دلار تخفیف دریافت کنید.

در نظر داشته باشید که این تخفیف تنها تا ۲۸ آگوست (۶ شهریور ۹۷) در دسترس خواهد بود. خبر بد دیگر این است که متاسفانه در حال حاضر این تخفیف تنها در ایالات متحده در دسترس است.

اکس‌باکس وان اکس به عنوان قوی‌ترین کنسول نسل فعلی، ویژگی‌هایی انحصاری متنوعی را ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به نرخ وضوح ۴K و افکت‌هایی گرافیکی که معمولا در رایانه‌های شخصی رده‌بالا دیده می‌شود اشاره کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید