تاریخ انتشار نسخه دسترسی‌زودهنگام بازی SCUM مشخص شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵

به تازگی تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام بازی SCUM مشخص شده است و کاربران شبکه استیم، قادر خواهند بود تا به‌زودی این عنوان را تجربه کنند.

مدت‌ها قبل بازی SCUM به طور رسمی معرفی شد، اما بعد از آن هیچ اطلاعاتی از آن منتشر نشد و ما حتی نمی‌دانستیم که این بازی در چه زمانی عرضه می‌شود. حال تیم سازنده بازی تاریخ انتشار نسخه دسترسی زودهنگام عنوان SCUM را مشخص کرده است.

بازی SCUM در دسته عناوین بتل رویال قرار می‌گیرد و کاربران باید در کنار یکدیگر، برای بقا تلاش کرده و جان خود را نجات دهند. طبق گفته سازندگان، ارائه یک گیم‌پلی واقع‌گرایانه و نفس‌گیر، هدف اصلی آن‌ها در مراحل توسعه بازی بوده و قصد دارند تا بازیکنان را به یک چالش بسیار بزرگ آنلاین دعوت کنند.

اتفاقات بازی از آن جایی آغاز می‌شود که شما به جزیزه گمشده تبعید می‌شوید. در جزیزه مذکور، افراد جنایت‌کار و خلاف‌کاراران بزرگی حضور دارند که بسیار خطرناک هستند. البته هر یک از آن‌ها قصد دارند تا به نوعی جان خود را نجات داده و البته باید برای عملی کردن این موضوع، در یک مسابقه مرگ‌بار و خطرناک شرکت کنند. مسابقه‌ای که قرار است در تلویزیون پخش شود و بینندگان زیادی را به سمت خود جذب کند. البته عوامل سازنده این برنامه تلویزیونی، برای جلب نظر مردم و حساس نشان دادن آن، خشونت و بی‌رحمی مسابقه را تا حد بسیار زیادی افزایش داده‌اند تا فقط یک نفر بتواند از این مسابقه جان سالم به درد ببرد و باقی افراد می‌بایست به طرز ترسناکی کشته و یا حتی سلاخی شوند!

از آن جایی که در ابتدای بازی شما در نقش یکی از این افراد خلاف کار قرار می‌گرید، وظیفه دارید تا جان خود را نجات داده و دیگران را به کام مرگ برسانید. به طور دقیق، ۶۳ نفر دیگر در نقشه بازی حضور دارند و برای بقای خود تلاش خواهند کرد.

البته تیم سازنده بازی در ادامه توضیح داد:

شاید برداشت کاربران از این بازی، این باشد که ما عنوان PUBG را در مراحل ساخت بازی الگو قرار داده‌ایم و با کمک گرفتن از آن، این بازی را طراحی کرده‌ایم. اما باید بدانید که در بازی SCUM، یک تجربه کاملا واقع‌گرایانه با بالاترین جزئیات که حتی به آن فکر هم نمی‌کنید، در دسترس شما قرار می‌گیرد و گزینه‌های زیادی برای شخصی‌سازی‌های متفاوت وجود دارد.

همان طور که سازندگان توضیح دادند، گیم‌پلی این بازی به همراه جزئیات بسیار زیادی ساخته شده است که کاربران را متعجب می‌کند. در کنار وظیفه اصلی شما که باید برای بقا تلاش کنید، یک سیستم جدید هم با نام BCU در بازی طراحی شده است که اطلاعات زیادی را از مواد و منابع مختلف در اختیار شما قرار می‌دهد. برای مثال میزان کالری یا انرژی در هر ماده غذایی، میزان حجم عضلانی شخصیت، نوع ویتامین‌های موجود در هر ماده و حتی تعداد دقیق دندادن‌های شخصیت شما! شاید فکر کنید که این‌ها تنها اطلاعاتی بی اهمیت هستند که در بازی کاربردی نخواهند بود. اما جالب است بدانید که برای مثال اگر در طول گیم‌پلی بازی به خاطر روی دادن اتفاقات مختلف، تعدای از دندان‌های خود را از دست بدهید، مجبور خواهید بود تا غذاهای دریافتی خود را تا حد بسیار زیادی خرد کنید تا شخصیت اصلی بتواند از مواد غذایی موجود استفاده کند که در این صورت، این عملیات از حالت معمولی و عادی خود، زمان بیشتری می‌برد.

پس تا به اینجای کار می‌دانید که در طول گیم‌پلی بازی، باید به دنبال مواد غذایی مختلف باشید تا سلامتی خود را کنترل کرده و ویتامین‌های مفیدی را دریافت کنید. اما نکته قابل توجه این است که کاربران پس از خوردن غذا، شکم هایشان پر شده و دیگر جایی برای دریافت غذا ندارد. در این میان باید عملیات خارج کردن مدفوع شخصیت خود را انجام دهید که هنوز مشخص نیست که به چه گونه‌ای در بازی ساخته شده است. اما اگر هر نقطه از نقشه بازی را برای خارج کردن مدفوع خود انتخاب کنید، دیگر کاربران می‌توانند از این آثار استفاده کرده و شما را پیدا کنند. در این صورت با مشکل مواجه خواهید شد و باید مدفوع خود را از بین ببرید.

در نهایت اعلام شد که بازی SCUM به مدت یک سال کامل در حالت دسترسی زودهنگام خواهد بود و با قیمت ۱۹٫۹۹ دلار برای خریداری موجود خواهد شد. همچنین اگر کاربران بخواهند تا این بازی بیشتر در حالت مذکور بماند، مدت زمان حضور بازی SCUM در حالت دسترسی زودهنگام، افزایش خواهد داشت. سازندگان اعلام کردند که با وجود این قابلیت، می‌توانند ایرادها و مشکلات بازی را رفع کنند تا بازی در روز عرضه رسمی خود، با اعتراضات بازیکنان مواجه نشود.

بازی SCUM در تاریخ ۷ شهریور ماه سال ۱۳۹۷ (۲۹ آگست ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و در قالب نسخه دسترسی زودهنگام، عرضه می‌شود.

تریلر جدید بازی SCUM:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید