تیزر جدید بازی Sekiro Shadows Die Twice بر‌روی حرکات کُشنده ( Takedown) تمرکز دارد

PC ، PS4 ، Xbox One ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۱

به تازگی صفحه‌ی اینستاگرام بازی Sekiro Shadows Die Twice تیزر کوتاهی از این بازی منتشر کرده است که این تیزر به یکی از ویژگی‌های مبارزات بازی یعنی حرکات کُشنده ( Takedown) اختصاص دارد.

فرام سافتور تیزر کوتاهی را در صفحه‌ی اینستاگرام بازی منتشر کرده است که در این تیزر شاهد اجرای بی‌رحمانه حرکات کُشنده ( Takedown) توسط شخصیت اصلی بازی هستیم. از توضیحاتی که در قسمت زیرنویس این تیزر متشر شده است، می‌توان دریافت که برای Takdown کردن دشمنان راه‌های زیادی پیش روی قرار دارد؛ به طور مثال می‌توانید از بالا به طور ناگهانی حمله کرده و با یک حرکت سریع آن‌ها را Takedown کنید این موضوع بسته به شرایط مختلف ممکن است تغییر کند و شاید نتوانید همیشه از یک روش استفاده کنید اما موضوعی که اهمیت دارد این است که باید بهترین روش را انتخاب کنید. شما می‌توانید تیزر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

موضوع دومی که این پست به آن اشاره می‌کند و در اخبار  روزهای گذشته نیز از آن مطلع شدیم، این است که بازی Sekiro: Shadow Die Twice در رویداد Gamescom 2018 حضور خواهد داشت و بازی‌بازان قادرند که نسخه‌ی آزمایشی این بازی را برای اولین بار تجربه کنند. با این اوصاف به نظر می‌رسد Sekiro: Shadow Die Twice حضور قدرتمندی در رویداد Gamescom 2018 خواهد داشت.

Sekiro: Shadow Die Twice اوایل سال ۲۰۱۹ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

12345678910(7 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید