بهینه‌ساز جدید عنوان Pillars of Eternity 2: Deadfire منتشر شد

۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

Pillars of Eternity 2: Deadfire عنوانی در سبک نقش‌آفرینی و تولید شده توسط استودیو ابسیدین (Obsidian) است که مدتی پیش منتشر و با استقبال بسیار خوبی از جانب بازی‌بازان و منتقدان مواجه شد. به تازگی بهینه‌ساز جدیدی برای این عنوان منتشر شده است که علاوه بر برطرف کردن برخی مشکلات، چالش‌های جدیدی نیز به بازی اضافه می‌کند.

اولین چالش جدید موجود در بهینه‌ساز ۲٫۰٫۱، Abydon نام دارد که در صورت فعال کردن این چالش، درجه‌ی “ماندگاری” (Durability) به اسلحه‌ها و زره‌های شما اضافه می‌شود؛ بدین صورت که هر چه بیشتر از اسلحه‌ی خود استفاده کنید آسیب بیشتری می‌بیند و در نهایت از بین خواهد رفت. با وجود این‌که Abydon استراتژی جدیدی در استفاده از ابزارها به بازی اضافه می‌کند اما کاربران در صورت تمایل می‌توانند این چالش را از طریق بخش Enchantments غیرفعال کنند.

چالش بعدی Skaen نام دارد و در صورتی که فعال باشد میزان تاثیر مه ناشی از درگیری‌ها و انفجارات جنگ را در طول شب یا زمانی که در داخل خانه هستید افزایش می‌دهد. اگرچه با استفاده از چراغ‌قوه و فانوس می‌توان تاثیر Skaen را کم‌تر کرد ولی نباید انتظار مهار کلی آن را داشته باشیم. در آخر نیز اگر به دنبال مبارزه با یک باس فوق‌العاده چالش‌برانگیز هستید، قرار است ماه آینده باس Mega Boss به بازی اضافه شود که برای شکست آن مجبور هستید تا از تمام توان و مهارت‌های خود استفاده کنید.

در ادامه می‌توانید سایر چالش‌های اضافه شده توسط این بهینه‌ساز را مشاهده کنید:

  • نوشته‌های شناور دیگر در خارج از مبارزه برروی صفحه باقی نخواهند ماند.
  • مشکل علامت دادن اِدِر در تعاملات پیام‌رسانی برطرف شده است.
  • دیگر صحنه‌ی عبور در Pyramid of Woedica میان مِه‌ پنهان نخواهد ماند.
  • اعضای دوباره آموزش دیده‌ها (Retrained) دیگر ناک داون، بازیابی دائمی، مهارتِ تبرزین یا مهرتِ گُرز را در زمان‌هایی که نباید، دریافت نخواهند کرد.
  • مشکل ناپدید شدن اعضا در نزدیکی پورتال Sunken Crown برطرف شده است.
  • اعضای گروه اگر هنگام استفاده از پورتال Sunken Crown با آب‌گرفتگی مواجه شوند، کنار هم خواهند ماند.
  • ذخیره‌سازی خودکار (Autosave) در بسته‌ی الحاقی Beast of Winter پس از پرش در گودال، به‌درستی عمل خواهد کرد.

عنوان Pillars of Eternity 2: Deadfire هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و اواخر سال جاری میلادی نیز برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. اگر مایل به دریافت اطلاعات بیشتری از این عنوان هستید، می‌توانید نقد و بررسی Pillars of Eternity 2: Deadfire که توسط محمد حسین باجلان به رشته‌ی تحریر درآمده است را از این نشانی مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید