گیفت کارت
گیفت کارت

تریلری جدید از بازی Shenmue I & II منتشر شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

اخیرا تریلری جدید از بازی Shenmue I & II منتشر شده است که بخش مبارزات بازی را به تصویر می‌کشد. همچنین در بخش‌های دیگر می‌توانید سیستم مینی‌گیم‌های بازی را مشاهده کنید.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Shenmue III تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورده است و طرفداران این سری بازی، باید حداقل یک سال کامل دیگر صبر کرده تا به این بازی دسترسی داشته باشند. اما اگر شما جزو علاقه‌مندان و طرفداران دوآتیشه این بازی هستید، می‌توانید در پایان مرداد ماه، به تجربه نسخه بازسازی شده دو قسمت اول این بازی یعنی Shenmue I & II بپردازید.

حال با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار این بازی خاطرانگیز، تریلری جدید از آن منتشر شده است که ما را با بخش مبارزات و مینی‌گیم‌های بازی آشنا خواهد کرد. در لحظلات اولیه تریلر، شاهد به نمایش در آمدن بخش مبارزات بازی هستیم که خاطرات قدیمی ما را زنده می‌کند. همچنین می‌توانید لیست حرکات شخصیت اصلی بازی را مشاهده کنید که از طریق پیشرفت در مراحل بازی، می‌توانید حرکات جدیدی را برای بخش مبارزه بازی باز کنید و نسبت به قبل نتایج بهتری را کسب نمایید. از سویی دیگر این قابلیت در دسترس کاربران خواهد بود تا تمامی حرکات باز شده در قسمت اول را به همراه تمامی فایل‌های ذخیره بازی، به نسخه دوم منتقل کرده و از آن استفاده کنند. نا گفته نماند که مکانیک‌ها و ویژگی‌های بخش مبارزات بازی، از سری Virtua Fighter الهام گرفته شده است.

در بخش‌های بعدی ویدئو منتشر شده، مینی‌گیم‌های بازی Shenmue I & II به نمایش در می‌آید که کاربران می‌توانند در طول گیم‌پلی این عنوان، به تجربه آن‌ها بپردازند. سری بازی Shenmue مثل مجموعه Yakuza، از مینی‌گیم‌های زیاد و مهیجی برخوردار است که از تکراری شدن روند گیم‌پلی بازی جلو گیری می‌کند. مینی‌گیم‌های هیجان‌انگیزی مثل تجربه بازی‌های دستگاه‌های آرکید قدیمی، بیلیارد و مسابقات پرندگان!

بازی Shenmue 1 & 2 در تاریخ ۳۰ مرداد ماه سال ۱۳۹۷ (۲۱ آگست)، به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

در نهایت می‌توانید تریلر جدید بازی Shenmue 1 & 2 را که مینی‌گیم‌ها و بخش مبارزات را نشان می‌دهد، تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

از دیگر اخبار جدید این بازی، می‌توان به انتشار تریلری در گذشته از حماسه ریو هازوکی اشاره کرد که برای انتقام گیری از قاتلان پدرش، سفری جدید و خطرناک را به کشور چین آغاز می‌کند. برای مشاهده اطلاعات بیشتر راجب این خبر، به اینجا مراجعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید