احتمال عرضه نسخه pc عنوان Metal Gear Rising بعد از انتشار نسخه های کنسولی

اخبار بازی ۲۸ آذر ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۴

Yuji Korekado تهیه کننده Kojima Productions به تازگی در صحبت هایی که با سایت Eurogamer داشته از احتمال قوی انتشار نسخه pc عنوان Metal Gear Rising: Revengeance و همچنین در مورد شایعات  انتشار بازی برای Wii U هم صحبت هایی  کرده است.

البته به نظر می رسد که کونامی مشتاق است تا دنباله هایی هم برای اینن سری ساخته شود.

Yuji Korekado در این مورد اعلام کرده است :

“ اگر مردم Metal Gear Rising را دوست داشته باشند و اگر طرفداران عناوین بیشتری از این بازی بخواهند فوق العاده خواهد بود. این اتفاق می تواند برای ما بسیار عالی باشد و اگر بر روی ساخت یک بازی دیگر از Metal Gear Rising کار کنیم خوشحال خواهیم شد.”

وی همچنین در مورد پورت نسخه pc این عنوان هم اعلام کرده است که به احتمال زیاد پس از آن که نسخه های کنسولی منتشر بشوند شاهد ساخت بازی برای pc هم خواهیم بود. همچنین به نظر می رسد که Platinum Games فعلا برنامه ای برای ساخت نسخه Wii U عنوان Metal Gear Rising ندارد. زیرا Korekado در این مورد اعلام کرده است :

”ما در حال حاضر در مورد ساخت بازی برای Wii U فکر نمی کنیم. ”

استدیوی Platinum Games پس از آن که وظیفه ساخت بازی از دست Kojima Productions خارج شد وظیفه ساخت بازی را برعهده گرفت و داستان بازی هم پس از حوادث Metal Gear Solid 4 اتفاق خواهد افتاد و ریدن ( RAIDEN ) شخصیت اصلی بازی  می باشد.

Metal Gear Rising: Revengeance در اوایل سال 2013 عرضه خواهد شد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید