تریلری از گیم‌پلی عنوان نقش‌آفرینی Iron Danger منتشر شد

۲۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۰

استودیو Action Squad، اولین تریلر از گیم‌پلی نسخه پیش‌آلفای عنوان Iron Danger را منتشر کرد؛ Iron Danger یک عنوان نقش‌آفرینی تاکتیکی و نوبتی است که در حال حاضر برای کنسو‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دست توسعه است و قرار است سال آینده میلادی منتشر شود.

اگر شما از دارندگان رایانه‌های شخصی باشید، می‌توانید از هم‌اکنون بازی را در wishlist استیم خود قرار دهید. همچنین این نسخه در رویداد Gamescom امسال قابل بازی می‌باشد؛ البته برای آن دسته از کسانی که قصد دارند هفته آینده به این رویداد در کلوگن آلمان ملحق شوند.

در ادامه جهت آشنایی بیشتر با این بازی، توضیحات رسمی سازندگان در خصوص آن را می‌خوانید:

Iron Danger یک عنوان داستان محور، نقش‌آفرینی تاکتیکی و نوبتی با turnهای هم‌زمان و مکانیزم‌های کنترل زمانی است. ترکیبی که در هیچ بازی دیگری ندیده‌اید؛ این ترکیب باعث خلق مراحل جدید و عمیق در مبارزات تاکتیکی شده است.

این یک عنوان اکشن محور با اصولی ساده و تجربه‌ای تک‌نفره است که سعی شده است تا تکراری بودن آن در پایین‌ترین حد ممکن نگه داشته شود و هر لحظه در بازی، ارتباطی به بخش داستانی آن داشته باشد.

در این دنیای فانتزی جدید که پر از شامان‌های جنگجو و ماشین‌های بخاری است، شما در نقش کیپونا (Kipuna) قرار می‌گیرید؛ یک دختر روستایی ساده که قدرتی کیهانی را به دست می‌آورد، قدرتی که به او امکان دسترسی به قلمرو زمان و مرگ را می‌دهد. بازی‌باز کنترل کیپونا و یکی از دو شخصیت‌های منحصر به فرد همراه او را در دست می‌گیرد و باید در مبارزاتی تاکتیکی و چالش‌برانگیز با تهدیدات مختلف روبرو شود. نکته‌ی اصلی در مبارزات، مکانیزم منحصر به فرد تغییر زمان است که شامل تاثیر جادویی کیپونا بر جریان زمان می‌شود. این نکته به بازی‌باز این توانایی را می‌دهد تا در هر لحظه بازی را به عقب برگرداند و از فرصتی مجدد برای حمله به دشمنان در زمان مناسب بهره برد. همچنین حمله‌ها را شناسایی کرده و درست در زمان رخ دادن این حملات جاخالی دهد. جادو و حملات فیزیکی را جهت شکست دادن دشمنان نیرومند ترکیب کنید و با آزمون و خطا از سد موقعیت‌های دشوار بگذرید.

Iron Danger شما را ترغیب می‌کند تا از چشم‌اندازی متفاوت به مبارزات و معماها نگاه کنید: شاید شما یک بازی‌باز حرفه‌ای باشید که با تمام حقه‌ها آشنایی دارد؛ با این وجود تا به حال چنین عنوانی را تجربه نکرده‌اید.

ویژگی‌های بازی

  • از یک مکانیزم منحصر به فرد عقب بردن زمان استفاده کنید تا رویکردهایی کاملا جدید را در مبارزات تاکتیکی و معماها اتخاذ کنید.
  • در نوبت‌های هم‌زمان، وارد مبارزات عمیق تاکتیکی شوید و برای موفقیت، از محیط پیرامون به نفع خود استفاده کنید
  • در یک جهان فانتزی وابسته به عصر بخار ماجراجویی کنید و با ساکنان منحصر به فرد آن که اقتباسی از فرهنگ فنلاندی هستند، ملاقات کنید.
  • در مسیر خود برای دنبال کردن سرنوشتتان، با باس‌های حماسی مبارزه کنید.
  • خبری از یک چرخه بی‌پایان نخواهد بود. پیشرفت شخصیت‌ها وابسته به اقداماتی است که بازی‌باز اتخاذ می‌کند.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی این بازی را به صورت آنلاین تماشا کرده و یا آن را با کیفیت‌های مختلف دانلود نمایید:

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰p | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰pدریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰p

Iron Danger هنوز تاریخ انتشار مشخصی ندارد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید