نسخه‌ی غربی Vestaria Saga برروی استیم منتشر خواهد

۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۵

استودیوی Dangen Entertainment تایید کرده است که نسخه‌ی انگلیسی عنوان نقش‌آفرینی Vestaria Saga را برروی استیم منتشر خواهد کرد. همچنین یک نسخه‌ی دمو از این عنوان در آینده‌ی نزدیک در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت.

امروز خبری خوشحال‌کننده برای هواداران سری Fire Emblem منتشر شده است. استودیوی Dangen Entertainment بیان کرده است که نسخه‌ی غربی عنوان نقش‌آفرینی آن‌ها، Vestaria Saga برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

اگر با آقای Kaga، سازنده‌ی این عنوان و آثارش آشنا نیستید، بد نیست بدانید که ایشان خالق سری محبوب Fire Emblem هستند و از زمان توسعه‌ی اولین نسخه از این سری تا زمان انتشار Fire Emblem: Thracia در سال ۱۹۹۹ جزئی از تیم سازنده بوده‌اند.

موسیقی این عنوان توسط آقای Hiroto Saitoh ساخته خواهد شد. ایشان به خاطر ساخت موسیقی عناوین کلاسیکی مانند Super Schwarzschild و Power Dolls شهرت دارند.

نسخه‌ی غربی این عنوان در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد ولی به گفته‌ی استودیوی سازنده، نسخه‌ی دموی بازی به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

توضیحات منتشر شده از بخش‌های مختلف بازی را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

داستان

عنوان Vestaria Saga داستان جنگ بین یک اپراتوری بزرگ و قدرتمند و یک سرزمین ساحلی کوچک را روایت می‌کند. زمانی که یک کشتی امپراتوری در بندر Melda به آتش کشیده می‌شود، نزاع و درگیری بین دو سرزمین آغاز می‌شود. این موضوع مبارز جوان، Zadrain را برای دفاع از کشورش به میدان جنگ می‌کشاند. در جریان این نبرد و به دلیل کمبود نیرو، Zade و گروه شوالیه‌هایش باید تصمیمات سختی برای حفاظت از شاهزاده‌ی سرزمین و حفاظت از آینده‌ی کشور بگیرند.

اگرچه همه چیز آن طور که به نظر می‌رسد نبوده و نیروهایی تاریکی در این سرزمین مشغول دسیسه‌چینی هستند و همه چیز برای حرکت آن‌ها آماده است.

گیم‌پلی

عنوان Vestaria Saga یک بازی نقش‌آفرینی و استراتژی کلاسیک است که در آن نحوه‌ی حرکت نیروها، جایگیری و حتی انتخاب سلاح مناسب نتیجه‌ی جنگ را تغییر خواهد داد. نیروهای خود را در نقشه‌ی شطرنجی و کلاسیک بازی حرکت دهید و با نیروهای امپراطوری، راهزنان، دزدان دریایی و هر کسی که در مقابلتان قرار می‌گیرد مبارزه کنید و آن‌ها را شکست دهید.

ویژگی‌های بازی

  • یک بخش داستانی جذاب از جنگی بین‌المللی که توسط افراد باتجربه‌ی این سبک نوشته شده است.
  • یک بازی نقش‌آفرینی و استراتژی کلاسیک.
  • دو درجه‌ی سختی متفاوت که هر دو دسته‌ی بازی‌بازان حرفه‌ای و تازه‌کاران را راضی خواهد کرد.
  • ترجمه‌ی کامل متون از ژاپنی به انگلیسی توسط بهترین مترجمین.
  • پشتیبانی کامل از کنترلرها و موس و کیبورد.

تصاویر منتشر شده از این عنوان را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید