از باندل‌های پلی‌استیشن ۴ عنوان Fifa 19 رونمایی شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰

شرکت سونی بصورت رسمی از باندل‌های پلی‌استیشن ۴ عنوان FIFA 19 رونمایی کرد.

با توجه به شعبه اروپای وب‌سایت PlayStation Blog، شرکت سونی از ۶ باندل کنسول پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۴ پرو بازی FIFA 19 که همزمان با انتشار این بازی در قاره اروپا منتشر خواهند شد، رونمایی کرد. اولین باندل از ۶ باندل معرفی شده، پلی‌استیشن ۴ اسلیم با حافظه یک ترابایت، Champions Edition نام دارد که در تاریخ ۲۵ سپتامبر (۳ مهر) منتشر خواهد شد. این باندل شامل یک پلی‌استیشن ۴ اسلیم با حافظه یک ترابایت و رنگ سیاه، یک کنترلر، یک نسخه فیزیکی از نسخه Champions Edition بازی FIFA 19 که شامل ۳ روز دسترسی زودتر به بازی است، محتوای دیجیتال اضافی مانند بسته‌های FIFA Ultimate Team Jumbo Premium Gold و غیره، می‌شود.

در کنار باندل Champions Edition، پنج باندل دیگر نیز وجود دارند که شامل نسخه فیزیکی عنوان FIfa 19 می‌شوند. یک باندل از این ۵ باندل، شامل کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو می‌شود و باقی باندل‌ها شامل نسخه اسلیم کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌شوند. دو باندل از چهار باندلی که شامل کنسول پلی‌استیشن ۴ اسلیم می‌شوند، دارای یک دسته اضافی می‌‎باشند. دو باندل از این چهار باندل شامل یک ترابایت حافظه می‌شوند و دو باندل دیگری، تنها ۵۰۰ گیگابایت حافظه دارند.

باندل پلی‌استیشن ۴ پرو با حافظه یک ترابایت

شامل یک دسته و نسخه فیزیکی عنوان FIFA 19 Standard Edition

باندل پلی‌استیشن ۴ با حافظه یک ترابایت به همراه با دو دسته

شامل نسخه فیزیکی عنوان FIFA 19 Standard Edition

باندل پلی‌استیشن ۴ با حافظه یک ترابایت

شامل یک دسته و نسخه فیزیکی عنوان FIFA 19 Standard Edition

باندل پلی‌استیشن ۴ با حافظه ۵۰۰ گیگابایت به همراه با دو دسته

شامل نسخه فیزیکی عنوان FIFA 19 Standard Edition

باندل پلی‌استیشن ۴ با حافظه  ۵۰۰ گیگابایت

شامل یک دسته و نسخه فیزیکی عنوان FIFA 19 Standard Edition

بازی FIFA 19 در تاریخ ۲۸ سپتامبر (۷ مهر) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوئیچ، ایکس باکس ۳۶۰، پلی‌استیشن۳ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید سه تصویر از سه باندل از این ۶ باندل را در زیر مشاهده نمائید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید