دو بازی جدید به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس اضافه شدند

۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰

این هفته هم شاهد اضافه شدن دو بازی دیگر به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس خواهیم بود. در کمتر یک مانده به انتشار بازی Shadow of the Tomb Raider، دو بازی از این سری در دسترس کاربران این سرویس قرار خواهد گرفت.

به تازگی میجر نلسون (Major Nelson) با انتشار توییتی از اضافه شدن دو عنوان جدید به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس خبر داد. اولین بازی Tomb Raider: Legend است که در آن شاهد اولین حضور لارا کرافت (Lara Croft) برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بودیم. علاوه بر این، بازی Tomb Raider Anniversary هم در دسترس کاربران این سرویس قرار خواهد گرفت. این عنوان در سال ۲۰۰۷ عرضه شد که در واقع یک بازسازی از نسخه کلاسیک سال ۱۹۹۶ بود.

اگرچه سری Tomb Raider از جایگاهی خاص در میان بازی‌بازان برخوردار است اما مطمئن برخی از بازی‌بازان فرصت لازم برای تجربه نسخه‌های قدیمی‌تر این سری را نداشته‌اند. با این حال اضافه شدن این دو بازی به سرویس پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس فرصت خوبی در اختیار طرفداران قرار خواهد داد تا ضمن تجدید دیدار با نسخه‌های کلاسیک، خود را برای تجربه Shadow of the Tomb Raider آماده کنند.

عنوان Shadow of the Tomb Raider در تاریخ ۲۳ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید