تاریخ انتشار نسخه کنسولی Fall of Light مشخص شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

چندی پیش خبری مبنی بر عرضه بازی Fall of Light: Darkest Edition برروی کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد. حال با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی استودیو‌های رون‌هدز (RuneHeads) و دیجراتی (Digerati)، بازی‌بازان می‌توانند از هفته آینده به تجربه این بازی برروی کنسول‌های خود بپردازند.

بازی Fall of Light: Darkest Edition در تاریخ سه‌شنبه ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۴ آگست ۲۰۱۸ میلادی برای کنسول ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. نسخه کنسول پلی‌استیشن ۴ در تاریخ سه‌شنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۱ آگست ۲۰۱۸ میلادی) در آمریکای شمالی و در تاریخ چهارشنبه ۳۱ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۲۲ آگست ۲۰۱۸ میلادی) در اروپا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. همچنین در تاریخ پنج‌شنبه ۱ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۲۳ آگست ۲۰۱۸ میلادی) شاهد عرضه بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود.

بازی Fall of Light: Darkest Edition در سپتامبر سال گذشته در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار گرفت. در این عنوان بازی‌بازان کنترل جنگجویی به نام نیکس (Nyx) را برعهده دارند. نیکس در دنیای تاریک و پر خطر زندگی می‌کند. او به همراه دختر خود یعنی ایتر (Aether) تصمیم به سفری دشوار برای یافتن مکانی که هنوز هم زندگی در آن جریان دارد، می‌گیرد.

در Fall of Light: Darkest Edition بازی‌بازان در کنار اضافه شدن دشمنان و بخش‌های جدید، به تمام محتوای عرضه شده بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی دسترسی خواهند داشت. همچنین تعداد محدودی از نسخه فیزیکی این عنوان با قیمت ۳۴٫۹۹ دلار در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار خواهد گرفت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید