گیفت کارت
گیفت کارت

تریلری جدید از بازی TerraTech منتشر شد

۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰

به مناسبت عرضه رسمی و جهانی بازی TerraTech برای رایانه‌های شخصی ، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴، تریلر جدیدی از این بازی منتشر شده است.

عنوان TerraTech، در دسته عناوینی قرار می‌گیرد که یک جهان کاملا باز و آزاد را در اختیار بازیکنان قرار داده و وظیفه کاربران این خواهد بود تا از منابع موجود در دنیای بازی نهایت استفاده را ببرند. وظیفه ساخت این بازی بر عهده استودیو بازی‌سازی Payload Studios بوده که در بریتانیا واقع شده است. طبق گفته سازندگان، جهان TerraTech طوری ساخته شده که فضای بسیار بزرگ و وسیعی را در اختیار کاربران قرار خواهد داد و گمان نمی‌کنند که به این زودی‌ها، افراد حاضر در بازی مکان‌های تکراری را یافت کنند! منابع و گنیجنه‌های مختلفی در دنیای بازی وجود خواهد داشت که جمع‌آوری آن‌ها، مهم‌ترین وظیفه شما خواهد بود. با استفاده از به دست آوردن این منابع، می‌توانید وسایل نقلیه ارزش‌مندی مثل تانک‌های زرهی قدرتمند یا هواپیماهای جنگنده بسازید و در جهان بازی به کاوش بپردازید. البته نبردهای مختلفی در بازی صورت خواهد گرفت که این وسایل نقلیه بسیار کاربردی ظاهر خواهند شد.

یکی دیگر از وظایف کاربران در طول بازی، ارتقاء و بهبود دادن به وضعیت تهاجمی وسیله نقلیه خود خواهد بود که در حالت معمولی، نمی‌تواند در نبرد‌ها به آن‌ها کمک کند. اما با جمع‌آوری آیتم‌ها و منابع ضروری در بازی، می‌توانید بمب‌ها و قابلیت‌های تهاجمی را به تانک یا هواپیمای خود اضافه کنید. مثلا بمب‌های پرتاب‌شونده یکی از ابزارهای کاربردی برای وسیله نقلیه شما خواهد بود که به راحتی می‌توانید دشمنان حاضر در دنیای بازی را از بین ببرید.

بازی TerraTech چند روز پیش برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان عرضه شده بود، اما امروز شاهد انتشار این بازی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز خواهیم بود.

در نهایت می‌توانید تریلر جدید عنوان TerraTech را تماشا کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید