تریلری جدید از بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵

اخیرا تریلری جدید از بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر شده است که تنوع در مبارزات بازی را به نمایش می‌گذارد.

حتما باید بدانید که نسخه Assassin’s Creed Origins در این سری بازی، تحولات و تغییرات زیادی را متحمل شد که البته اعتراضات برخی از کاربران را به همراه داشت. هرچند منظور از این اعتراضات، ضعیف بودن بازی نبوده بلکه طبق گفته عده‌ای از کاربران بازی به ریشه‌های قدیمی خود وفادار نبوده است. به هرحال ما در نسخه Assassin’s Creed Origins، شاهد اضافه شدن المان‌های نقش‌آفرینی هستیم که تغییرات زیادی را گیم‌پلی بازی ایجاد کردند و به نوعی دید همگان نسبت به بازی تغییر کرد. حال به نظر می‌رسد که جدیدترین نسخه این سری بازی یعنی Assassin’s Creed Odyssey که در چند ماه آینده عرضه می‌شود، پیشرفت‌های تازه‌ای نسبت به نسخه قبلی خواهد داد داشت و ارکان‌های نقش‌آفرینی این بازی پیشرفت و بهبود پیدا خواهد کرد. همچنین شما قادر خواهید بود تا در Assassin’s Creed Odyssey، در مرحله اول بازی شخصیت خود را با توجه به مرد یا زن بودن آن، انتخاب کرده و بازی را پیش ببرید. مبارزات در این نسخه از اهمیت بسیار بالایی برخودار هستند و تغییرات جدیدی در آن‌ها اعمال شده است. برای مثال بخش استفاده از تیرکمان بازی گسترش یافته و برای مثال اگر در بازی تا یک حد معینی پیشرفت داشته باشید و سطح‌های بالاتر را باز کنید، می‌توانید به یک نوع تیرکمان دسترسی داشته باشید که از پشت دیوارها به دشمنان آسیب خواهد زد. همچنین تیرهای آتشین، تیرهای سمی و تیرهای فلج‌کننده در اختیار شما خواهند بود.

اکنون شرکت یوبی سافت (Ubisoft) تریلری جدید از بخش مبارزات بازی Assassin’s Creed Odyssey منتشر کرده است که تتنوع آن‌ها را نشان می‌دهد. به طور کلی سه درخت در بازی پیاده‌سازی شده که در مجموع، ۳۰ نوع توانایی مختلف در مبارزات را دسترس شما قرار می‌دهد. این توانایی‌ها قابلیت این را دارند تا با یکدیگر ترکیب شده و در واقع تاثیرگذاری آن‌ها بیشتر شود. به طور کلی مبارزات بازی شبیه به مبارزات نسخه قبلی خواهد بود اما پیشرفت‌های جزئی را در آن شاهد هستیم. طبق گفته سازندگان نوع مبارزات در بازی چالش‌برانگیزتر و پیچیده‌تر شده که نیازمند دقت کاربران خواهد بود. از سویی دیگر سیستم دفاعی در مبارزات بهبود یافته و کاربران می‌توانند به خوبی از تغییرات این سیستم استفاده کرده و حملات دشمنان را دفع کنند. زمان بعد از دفع ضربات دشمن، بهترین حالت برای اجرای ضربه ناگهانی یا ضدحمله خواهد بود. در نهایت در بخش مبارزات نزدیک و تن‌به‌تن بازی، نیزه مخصوص لئونیداس (Leonidas) که در یونان باستان مشهور است، بسیار کاربردی خواهد بود.

در کنار بخش مبارزات نزدیک، سیستم مخفی‌کاری هم مثل نسخه‌های قبلی بازی به قوت خود باقی بوده و می‌تواند در برخی از مواقع، بهترین راه برای پیشروی در مراحل بازی باشد. لازم به ذکر است که تمامی سلاح‌های درون بازی، در طول گیم‌پلی قابلیت این را دارند تا ارتقاء داده شوند.

تمامی موارد ذکر شده در تریلر جدید بازی قابل مشاهده خواهد بود، در ادامه می‌توانید به تماشای این ویدئو بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۴K

بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر ماه سال ۱۳۹۷ (۵ اکتبر سال ۲۰۱۸) به صورت رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید