باندای نامکو به زودی بازی ترسناک جدیدی را معرفی خواهد کرد

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۵

به نظر می‌رسد شرکت باندای نامکو قرار است به زودی بازی جدیدی را معرفی کند. آن‌طور که از شواهد پیداست، احتمالاً بازی مورد نظر یک عنوان ترسناک خواهد بود.

به تازگی شرکت ژاپنی باندای نامکو وب‌سایتی را ایجاد کرده و اگر نگاهی به عنوان این وب‌سایت بیاندازیم، متوجه خواهیم شد که این شرکت قصد دارد به زودی یک بازی ترسناک جدید را معرفی کند. در وب‌سایت مورد نظر تصویری از یک فیلم در حال پخش از خانه‌ معمولی ژاپنی به چشم می خورد و اگر کمی در کدهای سایت نیز جستجو کنید به سرنخ‌های زیادی در ارتباط با این بازی از جمله حضور زامبی‌ها دست پیدا خواهید کرد. به طور مثال اگر بر‌روی آیکن شبکه‌های اجتماعی بازی کلیک کنید، با این پیام روبرو می‌شوید ” به ناگهان وب‌سایت مرموزی ایجاد می‌شود؟ در این تابستان چیزی اتفاق خواهد افتاد”. شما می‌توانید تصویر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

آدرس وب‌سایت مورد نظر حاوی کلمه‌ی Domas است که در قسمت پایین تصویر منتشر شده نیز مشاهده می‌شود اما متاسفانه هنوز نمی‌دانیم که این کلمه دقیقا چه مفهومی دارد.با توجه به تاریخ درج شده بر‌روی این تصویر، احتمالا بازی مورد نظر در تاریخ پنج‌شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۷ ( ۳۰ آگست ۲۰۱۸) ساعت ۱۱:۳۰ صبح به وقت تهران رونمایی می‌شود.

در هر صورت اطلاعات بیشتری از بازی جدید شرکت باندای نامکو از جمله پلتفرم‌های مقصد آن در دسترس نیست و برای دریافت جزئیات بیشتر باید تا اواخر ماه آگست و معرفی رسمی این بازی صبر کنیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید