از تاریخ دسترسی زودهنگام Blood Ancestors به همراه تریلری جدید رونمایی شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۰

به دنبال سپری شدن فاز آلفای عنوان Blood Ancestors، استودیو اسنوپیک (Snowpeak) اخیراً از تاریخ دسترسی زودهنگام (Early Access) بازی چندنفره‌ی رقابتی تیمی خود به همراه تریلری رونمایی کرده است و خبر خوب این‌که به‌زودی بازی‌بازان می‌توانند به دنیای فانتزی قرون وسطی آن پا بگذارند.

عنوان  Blood Ancestors سه روز دیگر و در تاریخ ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ (۱۶ آگست ۲۰۱۸ میلادی) برروی فروشگاه استیم به صورت دسترسی زودهنگام قرار خواهد گرفت. بازخوردهای مثبت فاز آلفای این بازی که هفته‌ی پیش منتشر شد، باعث شده است تا نگاه‌های زیادی به سمت آن دوخته شود. دیوید بروتو (David Broto) بنیان‌گذار استودیو اسنوپیک، در این‌باره بیان کرد:

ما از موفقیت‌هایی که تا بدین لحظه از نسخه‌ی آلفای این بازی به‌دست آورده‌ایم هیجان‌زده هستیم. بازخوردهای بازی‌بازان، فوق‌العاده گران‌بها هستند و الهام‌بخش ما برای ارائه‌ی بهترین تجربه‌ی ممکن به مخاطبانمان بوده‌اند. ما از قرار دادن Blood Ancestors به صورت دسترسی زودهنگام در چند هفته‌ی آینده، بسیار هیجان‌زده هستیم.

در زمان شروع دسترسی زودهنگام، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا ۶ کلاس مختلف را انتخاب کنند که این تعداد کلاس‌ها پس از عرضه‌ی کامل بازی به ۱۸ عدد افزایش خواهد یافت. شما قادر خواهید بود تا شخصیت خود را متناسب با سبک بازی دلخواه خود بسازید و برای این‌کار باید “استعدادهای” (Talent) مختلفی مانند “دفاعی” و “حمله” را از درخت استعدادها انتخاب کنید.

بازی Blood Ancestors در تاریخ نامشخصی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و اگر مایل به امتحان این عنوان هستید، می‌توانید نسخه‌ی آلفای آن را هم‌اکنون به صورت رایگان دریافت کنید. در ادامه شما را به تماشای تریلر منتشر شده دعوت می‌کنیم:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید