سازنده Spider-Man: اسپایدرمن می‌تواند کریتوس را شکست دهد

۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

در نبرد کریتوس و اسپایدرمن، چه کسی پیروز خواهد شد؟ جواب قطعا کریتوس است؛ اما ظاهرا برایان انتیهار (Bryan Intihar)، مدیر نوآوری عنوان Marvel’s Spider-Man، با این جواب موافق نیست. به نظر او اسپایدی قادر است که روح اسپارتا را شکست دهد!

بله درست شنیدید، در جریان گفتگویی با وب‌سایت GameSpot، سوالی بسیار مهم از انتیهار پرسیده شد که هر طرفدار پلی‌استیشنی این اواخر به آن فکر کرده است(!): کریتوس در مقابل اسپایدرمن، کدام یک پیروز خواهند شد؟ انتیهار با خنده به این سوال جواب می‌دهد:

اوه خدا، کریتوس پیروز خواهد شد یا اسپایدرمن؟ شرمنده کوری، هرجور حساب کنی اسپایدرمن برنده میشه.

اگرچه انتیهار در این مورد کاملا اشتباه می‌کند، با این وجود نمی‌توانیم او را به خاطر این موضع سرزنش کنیم. اسپایدی توسط یک عنکبوت رادیواکتیوی گاز گرفته شده و سرعت، قدرت و ویژگی‌های یک عنکبوت را دارد و تجربه‌ای بسیار زیاد نیز در زمینه شکست دادن دشمنان قدرتمند کسب کرده است. اما آیا او می‌تواند حریف کریتوس خشمگین با تبری در دست شود؟ کریتوسی که خدایان نیز در برابرش به زانو درآمده‌اند؛ البته که نه. فکر نکنم شلیک کردن به کریتوس آن هم با تار عنکبوت، عواقب خوبی برای اسپایدی داشته باشد!

حال بیایید جدی باشیم؛ این که مدیر نوآوری Marvel’s Spider-Man باشی، انتیهار را ملزم می‌کند که اسپایدرمن را پیروز میدان بداند؛ حتی اگر در ته دلش مطمئن باشد که سه اسپایدرمن با هم نیز نمی‌توانند از پس یک کریتوس خواب‌آلود برآیند. قطعا نظر بارلوگ هم در این زمینه جالب خواهد بود. هرچند که پاسخ او قطعی نخواهد بود، چرا که او نیز تعصبات خود را دارد.

تنها راهی که می‌شود این موضوع مهم را حل و فصل کرد، این است که پای یک شخص بی‌طرف به میدان بیاید. در این مورد اضطراری بهتر است با شوهی یوشیدا تماس بگیریم و از او بپرسیم: کریتوس یا اسپایدرمن؟

God of War در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد و Marvel’s Spider-Man نیز قرار است به صورت انحصاری برای این کنسول و در تاریخ جمعه ۱۶ شهریور ماه (۷ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) عرضه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

اما از همه مهم‌تر نظر شماست. به نظر شما کدام‌یک از این دو می‌تواند دیگری را شکست دهد؟ خدای جنگ یا اسپایدی؟ البته اگر از طرفداران اسپایدی باشید و جوابتان کریتوس باشد نیز کسی به شما ایراد نخواهد گرفت!

1
1

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید