تریلر زمان عرضه بازی We Happy Few منتشر شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰

به مناسبت انتشار رسمی بازی مورد انتظار We Happy Few و خارج شدن آن از حالت دسترسی زودهنگام، تریلر زمان عرضه این بازی منتشر شده است.

بالاخره امروز بازی We Happy Few از حالت دسترسی زودهنگام (Early Access) خارج شده و به صورت رسمی در دسترس تمامی کاربران قرار گرفت. وظیفه ساخت این بازی برعهده استودیو کمپالشن گیمز (Compulsion Game) بوده و شرکت گیرباکس (Gearbox) آن را خریداری کرده است. همچنین لازم به ذکر است که کی قبل‌تر شاهد خریداری استودیو کمپالشن گیمز توسط مایکروسافت بودیم.

حال به مناسبت عرضه رسمی این بازی، سازندگان آن تریلر زمان عرضه We Happy Few را منتشر کرده‌اند و از آن به عنوان آخرین تریلر رسمی بازی یاد می‌شود. در لحظلات اولیه این تریلر، خیابان‌های شهر ولینگتون ولز (Wellington Wells) را مشاهده می‌کنیم که در ادامه آن، چند پلیس در حال بررسی یک صحنه جرم هستند. در بخش‌های دیگر این ویدئو، شاهد محیط‌ها و مکان‌های مختلف شهر هستیم که با یک طراحی خاصی در بازی حضور خواهند داشت. همچنین می‌توانید سه شخصیت قابل بازی We Happy Few را مشاهده کنید که در طول تریلر، به طور خلاصه نمایش داده می‌شوند که هریک چطور قصد دارند با جرم و جنایت و موانع بر سر راه خود، مبارزه کنند. البته چند شخصیت منفی و مرموز این بازی در ویدئو مذکور نمایش داده خواهند شد.

در کنار عرضه رسمی We Happy Few و خارج شدن آن از حالت دسترسی زودهنگام، یک محتوای دیگر با نام Uncle Jack Live VR منتشر شده است که در واقع به پلتفرم Playstation VR مربوط می‌شود و کاربران آن قادر خواهند بود تا برای دریافت آن اقدام کنند. به طور کلی، تیم سازنده این بازی قصد دارد تا در ادامه به پشتیبانی از این بازی پرداخته و بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های مختلف و متفاوتی را برای این بازی عرضه کند. البته این عنوان از یک سیزن پس هم برخوردار خواهد بود که به صورت جداگانه هم قابل خریداری است، اما اگر قصد دارید تا این سیزن پس را به همراه نسخه اصلی خریداری کنید، می‌توانید نسخه We Happy Few Deluxe Edition را را انتخاب کنید. سیزن پس ویژه بازی یک حالت مخصوص و سه خط داستانی متنوع را به بازی اضافه خواهد کرد که از خط داستانی اصلی بازی جداگانه خواهند بود و می‌توانید آن‌ها را به پایان برسانید. برای مطالعه بیشتر این خبر، می‌توانید به اینجا مراجعه کنید.

همچنین همان طور که گفته شد شخصیت‌های قابل بازی در این تریلر حضور داشتند که یکی از آن‌ها آرتور هیستینگز (Arthur Hastings) خواهد بود که چندی پیش به طور رسمی معرفی شد. آرتور یک شخصیت قد بلند، لاغر با موهای فر و عینک خواهد بود که در واقع زندگی عادی خود را مانند سایر مردم سپری می‌کند، اما در یک نقطه قصد دارد تا از دیگران جدا شده و مانند یک قهرمان، راه خود را از مردم فریب خورده ی شهر جدا کند. جزئیات بیشتر راجب این شخصیت در اینجا قابل مشاهده است.

بازی We Happy Few امروز به صورت رسمی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی، منتشر شد.

در نهایت می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی We Happy Few را مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید