گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

بتسدا یک استودیوی جدید را برای توسعه‌ی Starfield خریداری کرده است

اخبار بازی ها
بتسدا یک استودیوی جدید را برای توسعه‌ی Starfield خریداری کرده است

در جریان مراسم QuakeCon، بتسدا اعلام کرد که استودیوی توسعه‌دهنده‌ی نسخه‌ی واقعیت مجازی عناوین Skyrim و Fallout را با هدف سرعت بخشیدن به روند توسعه‌ی Starfield خریداری کرده است.

شرکت بتسدا اعلام کرده است که مالکیت استودیوی Escalation Games را بدست آورده است. این استودیو که در دالاس آمریکا واقع شده است، در توسعه‌ی عناوینی همچون Fallout VR، Skyrim VR و Skyrim Switch با بتسدا همکاری داشته است. این خبر در جریان مراسم QuakeCon اعلام شده است و بر اساس آن، این استودیو از این پس با نام تجاری Bethesda Dallas شناخته خواهد شد. استودیوی بتسدا دالاس، هم‌اکنون برروی پروژه‌های Fallout 76، The Elder Scroll: Blades و Starfield کار می‌کند.

اعلام خبر خرید یک استودیو برای توسعه‌ی عنوان Starfield به این معنی نیست که اخبار جدیدی از این بازی منتشر خواهد شد. پس از اعلام این خبر در جریان مراسم، آقایان تاد هاوارد و پیت هاینس از هواداران خواستند که در این زمینه صبور بوده و در حال حاضر منتظر انتشار خبری از این عنوان نباشند.

ما حدود ۱۰ سال پیش شروع به صحبت در باره‌ی این پروژه کردیم. ۵ یا ۶ سال پیش بود که ایده‌هایمان را روی کاغذ آوردیم و توسعه‌ی این عنوان پس از اتمام پروژه‌ی Fallout 4 شروع شد؛ یعنی چیزی حدود ۳ سال پیش. همه باید کمی (درباره‌ی Starfield و Skyrim 6) صبور باشند. کمی طول خواهد کشید تا ایده‌های ما تبدیل به یک خروجی قابل ارائه شود.

مراسم QuakeCon حاوی اخبار جدیدی از آخرین ساخته‌ی بتسدا، یعنی Fallout 76 نیز خواهد بود. این اخبار فردا، یازدهم آگست در ساعت ۹ صبح به وقت محلی منتشر خواهند شد. فردا در جریان این مراسم، تاد هاواد و دیگر اعضای ارشد استودیوی توسعه‌دهنده‌ی این عنوان، به صورت زنده اطلاعات جدیدی را در اختیار هواداران قرار داده و به سوالات آن‎ها پاسخ می‌دهند. شرکت بتسدا وعده داده است که فردا، اطلاعات کاملی از سیستم پیشرفت شخصیت و امکانات بازی را به هواداران ارائه دهد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...
برچسب ها، ،

ADS

نظرات

 1. Y PS گفت:

  تو رو خدا حداقل برای لانچ نسل بعد آماده کنید این دو بازی رو…پیر شدیم!

  3Thumb up 0Thumb down
 2. The.13eauty گفت:

  skyrim 6? اون elder scrolls 6 هستا .
  نمیتونم صبر کنم ببینم چی میخواد بسازه بتزدا این استارفیلده خوفناک بنظر میا

  6Thumb up 0Thumb down
عضویت در سایت

Register For This Site

دریافت رمز جدید

Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت