گیفت کارت
گیفت کارت

اعلام تاریخ انتشار بازی GRIP: Combat Racing + تریلر

۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵

به تازگی با انتشار یک تریلر جدید، تاریخ انتشار بازی GRIP: Combat Racing مشخص شده است که برخی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های این بازی را به تصویر می‌کشد.

در بین عناوین محبوب و مشهوری که در ماه‌های پایانی سال جاری میلادی عرضه می‌شود، باید شاهد انتشار بازی GRIP: Combat Racing هم باشیم. اخیرا ناشر این بازی یعنی شرکت Wired Productions (ویرد پروداکشنز) و استودیو سازنده آن یعنی استودیو Caged Element (کیجد المنت)، تاریخ انتشار این بازی را مشخص کرده‌اند. کاربران در عنوان GRIP: Combat Racing، شاهد یک گیم پلی کاملا سرعتی خواهند بود و باید تمامی دقت خود را به کار بگیرند. زیرا به غیر از رسیدن به خط پایان و طی کردن مسیر تعیین شده، بازیکنان دیگر قصد دارند تا با استفاده از تمامی اسلحه‌های موجود و بمب‌های مختلف، آن‌ها را از بین ببرند. مسیرهای طراحی شده در این بازی در بسیاری از مواقع خطرناک و پر از پیچ‌های تند خواهد بود که توانایی بازیکنان را به چالش خواهد کشید.

در سال ۱۹۹۹، عنوانی با نام Rollcage برای پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد که در جریان آن، کاربران می‌بایست با استفاده از اوتومبیل‌های زره‌پوش و مقاوم که البته قابلیت ارتقاء آن را داشتند و اسلحه‌ها و مواد منفجره، بقیه افراد حاضر در بازی را از بین می‌برند تا به خط پایان برسند. می‌توان گفت که GRIP: Combat Racing بسیار شبیه به بازی مذکور بوده و در واقع از آن الگو گرفته است.

در کنار مشخص کردن تاریخ انتشار بازی GRIP: Combat Racing، یک تریلر جدید مهیچ هم منتشر شده است که در انتهای مطلب مشاهده خواهید کرد. این تریلر ما را بیش از پیش با مسیرها و اتوموبیل‌های حاضر در بازی آشنا خواهد کرد که چگونه طراحی شده‌اند. به طور کلی ۲۲ مسیر مختلف مسابقه‌ای با تنوع بالا در بازی طراحی شده‌اند که همان طور که ذکر شد، بسیاری از آن‌ها در پیچ‌های بسیار خطرناک و یا ارتفاعات بالایی قرار دارند که هر لحظه ممکن است کاربران را به کام مرگ برساند. همچنین ۱۵ نوع اتوموبیل مخصوص جنگی در بازی ساخته شده است که کاربران می‌توانند طبق علاقه خود، یکی را انتخاب کرده و این مسابقه خطرناک و کشنده را آغاز کنند. به غیر از حالت تک‌نفره بازی، بازیکنان قادر خواهند بود تا با سایر دوستان خود با استفاده از حالت Split Screen، صفحه نمایش بازی را به چهار قسمت تقسیم کرده و به تجربه آن بپردازند. در نهایت یک حالت آنلاین هم در دسترس خواهد بود که قابلیت بازی کردن همزمان ده نفره را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

بازی GRIP: Combat Racing در تاریخ ۱ آذر ماه سال ۱۳۹۷ مصادف با ۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۸، به صورت رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

تریلر جدید GRIP: Combat Racing در ادامه قابل مشاهده است:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید