فروش ۱۰۰/۰۰۰ نسخه‌ای Hellblade برروی اکس‌باکس

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۰

Hellblade: Senua’s Sacrifice، عنوان تحسین شده و متفاوت نینجا‌ تئوری (Ninja Theory)، داستان شخصی را روایت می‌کرد که از مشکلات روانی رنج می‌برد. همان‌طور که می‌دانید، پس از انتشار این بازی برروی کنسول اکس‌باکس وان، توسعه دهندگان قول دادند تا در صورت رسیدن فروش بازی به ۱۰۰/۰۰۰ نسخه، ۵۰/۰۰۰ دلار را به سازمان سلامت روان آمریکا اهدا کنند.

این بازی در هفته اول عرضه خود برروی اکس‌باکس وان توانست تا ۵۰/۰۰۰ نسخه به فروش برساند. با این‌که توسعه دهندگان به هدف خود نرسیده بودند، اما ۲۵/۰۰۰ دلار را به سازمان سلامت روان اهدا کردند و قول دادند که پس از رسیدن به هدف فروش خود، بقیه پول را نیز اهدا خواهند کرد.

حال پس از چندین ماه، استودیو نینجا تئوری به هدف خود رسیده است؛ علاوه بر این‌که بازی‌بازان بیشتری موفق شده‌اند تا داستان تاریک و هیجان‌انگیز Hellblade را تجربه کنند، توسعه دهندگان نیز توانستند تا به قول خود عمل کرده و مبلغ ۲۵/۰۰۰ دلار باقی مانده را نیز به سازمان سلامت روان آمریکا هدیه داده تا بلکه بتوانند به بیمارانی که از مشکلات روانی رنج می‌برند، کمک کنند.

به مناسبت رسیدن به هدف اصلی استودیو، نینجا تئوری در توئیتر از طرفداران تشکر کرده است:

ما ۲۵/۰۰۰ دلار دیگر به سازمان سلامت روان آمریکا اهدا کرده و مبلغ کلی را به ۵۰/۰۰۰ دلار رساندیم! ما قول داده بودیم که پس از فروش ۱۰۰/۰۰۰ نسخه‌ای اکس‌باکس وان این کار را انجام دهیم؛ پس به خاطر رسیدن به این هدف از تمام طرفداران اکس‌باکس تشکر می‌کنم.

در حال حاضر، عنوان Hellblade: Senua’s Sacrifice برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید