استودیوی بایوور هنوز هم در حال توسعه‌ی Dragon Age و Mass Effect بعدی است

اخبار بازی ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۰

اگر نگران آینده‌ی مجموعه‌های Dragon Age و Mass Effect هستید، استودیوی بایوور (Bioware) اعلام کرده است که نسخه‌های بعدی این فرنچایزها هنوز در حال توسعه هستند.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از استودیوی بایوور، این شرکت “تیم‌هایی مخفی در اختیار دارد که در حال کار برروی چیزهایی هستند.”

این صحبت‌ها را کیسی هادسون (Casey Hudson)، رئیس استودیوی بایوور، مطرح کرد و گفت که فکر می‌کند مردم از چیزی که در حال ساختنش هستند خوششان بیاید. او گفت:

ما هنوز آمادگی صبحت درباره‌ی هیچ‌یک از آن‌ها را نداریم.

حرف‌های او منطقی است چرا که این استودیو در حال حاضر مشغول توسعه‌ی عنوان Anthem است.

مطابق اخباری که در گذشته منتشر شده بود می‌دانستیم که نسخه‌ی بعدی مجموعه‌ی Dragon Age مدتی است که در حال توسعه است. الکسیس کندی (Alexis Kennedy)، از خالقان بازی مستقل Sunless Sea، در سال ۲۰۱۷ میلادی اعلام کرد که در حال نوشتن بخش‌هایی از داستان بازی است.

در اوایل سال جاری آقای هادسون بعد از انتشار گزارشی که در آن اعلام شده بود عنوان Dragon Age از عناصر زنده بهره خواهد برد، در شبکه‌ی توییتر اعلام کرد که با وجود اینکه هنوز برای اعلام جزئیات این عنوان بسیار زود است، اما منظور از عبارت “عناصر زنده” که در که در گزارش آمده است، طراحی بازی به نحوی است که خط داستانی بازی بعد از اتمام داستان اصلی هم ادامه یابد.

هنوز جزئیاتی درباره‌ی نسخه‌ی بعدی عنوان Mass Effect منتشر نشده است. این مجموعه فرنچایز بزرگی برای الکترونیک آرتز (EA) و بایوور محسوب می‌شود. احتمال می‌رود تا انتشار اخبار جدید درباره‌ی این مجموعه، مدت زمان درازی در پیش باشد.

12345678910(8 رای, میانگین آرا 6٫63 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید