آقای Urquhart : هیچ چیز آن طور که انتظار داشتیم،پیش نرفت!

اخبار ۲۶ آذر ۱۳۹۱ - ۱۱:۲۰

اگر طرفدار Baldur’s Gate با سبک RPG زیبای خودش هستید ، باید بدانید که استودیو Obsidian Entertainment ، که در کارنامه ی خود بازی هایی همچون Fallout: New Vegas و South Park: The Stick of Truth را دارد پیش از شروع حقیقی کار بر روی نسخه ی سوم را خاتمه داده است .با توجه به سایت خبری Kotaku ، استودیو Obsidian یک سال قبل صحبت هایی برای ساخت Baldur’s Gate 3 انجام داده که در نهایت نتیجه ی مثبتی حاصل از گفت و گو ها بدست نیامده است.

آقای Feargus Urquhart مدیر عامل استودیو Obsidian اخیرا به Kotaku گفته است : ما صحبت های زیادی در مورد ساخت این بازی انجام دادیم ولی نتیجه منفی بود.سال قبل به ما از طرف کمپانی Atari پیشنهاد شد که Baldur’s Gate 3 را بسازیم و ما نیز به این پیشنهاد پاسخ مثبت دادیم و تقاضای حمایت همه جانبه کردیم . ما گفتیم که سرمایه ی 10 میلیون دلاری برای ساخت این بازی اصلا کافی نیست و خواستار سرمایه ای 20 الی 25 میلیونی شدیم.در واقع ما یک سرمایه ای واقعی را تقاضا کردیم همانند سرمایه ای که کمپانی BioWare برای ساخت بازی Mass Effect خرج میکند.کمپانی Atari با سردی و سستی این پروژه را حمایت میکرد، اما در نهایت موافقت خود را اعلام کرد. در نهایت استودیو ما Obsidian کار بر روی شماره ی سوم بازی Baldur’s Gate را به مدت 6 ماه شروع کرد. تا این که کمپانی Atari به ما گفت که برای بازرسی و نظارت بر روی کارها به محل کار ما می آیند.

آقای Urquhart افزود : یک هفته بعد از بازرسی برای ما نامه ای از طرف Atari آمد که ذکر شده بود : ما شرایط متعادلی را ندیدیم و با این اوضاع نگران ادامه ی کارتان هستیم و در آخر نیز شعبه ی اروپایی Atari به شرکت Namco Bandai واگذار و پرنده ی ساخت شماره ی سوم بازی بشته شد.

 

 

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید