عنوان بتل رویال Farside برای پلی‌استیشن ۴ معرفی شد

۱۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۵

امروز در طی کنفرانس خبری پلی‌‌استیشن در شانگهای چین، سونی (Sony) و پرفکت ورلد (Perfect World Entertainment) از انتشار عنوان بتل رویال Farside برای کنسول پلی‌استیشن ۴ خبر دادند.

نسخه اورجینال Farside در قالب یک بازی بتل رویال برای تلفن‌های هوشمند معرفی شد اما به نظر می‌رسد که قرار است شاهد عرضه آن برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ باشیم. هنوز مشخص نیست که این پورت در دسترس بازار‌های غربی هم قرار خواهد گرفت یا فقط در کشور چین منتشر خواهد شد.

به احتمال زیاد با ساز و کار این بازی آشنا باشید، بازیکنان با قرار گرفتن در نقشه‌ای بزرگ باید به سمت مرکز حرکت کنند و با از بین بردن دیگران راه خود برای رسیدن به پیروزی را هموار کنند.

Farside شامل سلاح‌ها و وسایل نقلیه متنوعی می‌شود. همچنین در بازی شاهد یک سیستم ارتقاع مهارت برای شخصیت‌های مختلف خواهیم بود.

Farside توسط استودیو دارک هورس گیم (Dark Horse Game) توسعه یافته است. حال باید دید که آیا بازی در بازار‌های غربی عرضه خواهد شد یا خیر. در چند وقت اخیر شاهد عرضه بازی‌های مختلفی در سبک بتل رویال بوده‌ایم و به نوعی می‌توان گفت که بازار این سبک گنجایش عرضه بازی‌های جدید را ندارد و عده بسیاری از بازیکنان دیگر مشتاق به تجربه همان فرمول تکراری در قالب یک عنوان جدید نیستند. به هر حال باید منتظر واکنش بازیکنان به این عنوان ماند.

می‌توانید در قسمت زیر به مشاهده تریلر سینماتیک Farside بپردازید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید