رونمایی فامیتسو از نسخه کالکتور Undertale برای نینتندو سوییچ + تاریخ انتشار ژاپن

۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵

در ماه مارس امسال، شاهد معرفی عنوان محبوب و موفق Undertale برای کنسول نینتندو سوییچ بودیم؛ اما پس از این اتفاق، هیچ خبر دیگری در مورد این نسخه منتشر نشد. تا این‌که چند هفته پیش، این بازی توسط وب‌سایت آمازون ژاپن برای عرضه در ماه سپتامبر لیست شد. حال جدید‌ترین شماره مجله فامیتسو اطلاعاتی را در این مورد منتشر کرده است.

بر اساس مجله فامیتسو، تاریخ شنبه ۲۴ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۱۵ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) به عنوان تاریخ انتشار این بازی در کشور ژاپن تعیین شده است. همچنین لازم به ذکر است که دو نسخه معمولی و کالکتور از این بازی به بازار عرضه خواهند شد. طبق اطلاعات بدست آمده، نسخه معمولی Undertale توسط Hachinoyon منتشر خواهد شد. این در حالی است که Fangame Japan، وظیفه عرضه نسخه کالکتور این عنوان را به عهده گرفته است؛ هر دو نسخه دارای یک کتابچه ۲۴ صفحه‌ای هستند.

آیتم‌های نسخه کالکتور شامل این موارد می‌شوند: ۲ دیسک موسیقی، یک کارت که به صورت اتفاقی از میان ۶ کارت انتخاب شده‌ است، یادداشت توبی فاکس (Toby Fox)، یک جعبه موسیقی گردنبند شکل که با طلا ۱۴ قیراط پوشانده شده است و سه پارچه میکروفایبر. تصاویر این نسخه در قسمت پائین قابل مشاهده‌ هستند:

از آن‌جایی که ۱۵ سپتامبر با سالگرد عرضه این بازی برروی رایانه‌ها شخصی مصادف است، این احتمال وجود دارد که شاهد انتشار همزمان این بازی در غرب و ژاپن باشیم؛ شاید هم این عنوان کمی دیرتر به دست بازی‌بازان غربی برسد.

عنوان Undertale در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ویتا و پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید