عناوین جدید سرویس پشتیبانی از نسل قبل اکس‌باکس وان معرفی شدند

۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰

به تازگی آقای میجر نلسون عناوین جدید سرویس پشتیبانی از نسل قبل اکس‌باکس را اعلام کرده است. اگر دفعه قبل به خیابان‌های تاریک Silent Hills سفر کردید، حال وقت آن رسیده است که در نقش سم فیشر (Sam Fisher)، دشمنان خود را در تاریکی نابود کنید. از آن‌جایی که فعلاً خبری از نسخه جدید سری Splinter Cell به گوش نمی‌رسد، زمان خوبی برای تجربه عناوین قدیمی این سری است.

بازی‌بازان اکس‌باکس وان از امروز می‌توانند هر دو عنوان Splinter Cell: Blacklist و Splinter Cell: Double Agent را تجربه کنند؛ پس اگر این بازی‌ها را به صورت فیزیکی یا دیجیتالی برروی اکس‌باکس ۳۶۰ خریداری کرده‌اید، می‌توانید همین حالا این عناوین را بازی کنید.

لازم به ذکر است که طرفداران، بشدت خواهان حضور بازی‌های Splinter Cell در سرویس پشتیبانی از نسل قبل اکس‌باکس وان بوده‌اند. در حالی که پیش‌تر شاهد اضافه شدن عنوان Splinter Cell: Conviction به سرویس مذکور بودیم، حال با در دسترس قرار گرفتن Blacklist و Double Agent، تمام بازی‌های مجموعه Splinter Cell که برروی کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شده‌اند، برروی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت نیز قابل بازی هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید